Diana Mačiūtė tapo Lietuvos kyokushin karatė vicečempione

Diana Mačiūtė tapo Lietuvos kyokushin karatė vicečempione

Lietuvos kyokushin karatė čempionate Klaipėdos sporto klubo "Okinava" prezidentė Diana Mačiūtė iškovojo vicečempionės titulą.

Dėl traumos po metų pertraukos grįžusi į auščiausio lygio Lietuvos kyokushin karatė čempionatą Diana Mačiūtė pasirodė puikiai.

Šį sezoną tai jau ne pirmasis sportininkės startas. Rudenį D. Mačiūtė pasitikrino jėgas Kroatijos atvirąjame čempionate, kur be pratęsimu laimėjusi tris kovas tapo čempione.

Lietuvos čempionatas susiklostė kitaip. Nors pirmojoje kovoje D. Mačiūtė stipriais smūgiais ir akivaizdžia persvara nugalėjo praėjusių metų Lietuvos čempionę Kamilę Kasperavičiūtę, finalinėje kovoje su Rita Pivoriūnaite iškovoti pergalės nepavyko.

Taip nutiko dėl netyčinio neleistino rankos veiksmo, kuris kliudė varžovės veidą, tad teisėjų sprendimu D. Mačiūtė buvo diskvalifikuota ir pergalė "atiduota" jos varžovei.

Vis dėlto iškovota antroji vieta suteikia kelialapį į Europos čempionatą, kuris vyks balandžio 8-9 d. Danijoje.

Prieš Europos čempionatą sportininkės laukia startas dar viename Lietuvos kyokushin karatė čempionate, tik jau kitoje rungtyje - Kata. Šis čempionatas vyks kovo 4 d., o jame iškovotos prizinės vietos taip pat suteiks kelialapius į Europos čempionatą Danijoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder