Diskvalifikuoti Žygimantas Stanulis ir Irmantas Kačinskas

Diskvalifikuoti Žygimantas Stanulis ir Irmantas Kačinskas

Lietuvos antidopingo agentūra pirmadienį paskelbė, kad suspenduojami sunkiosios atletikos federacijos sportininkai Žygimantas Stanulis ir Irmantas Kačinskas.

Pasak pranešimo, Žygimantas Stanulis  pažeidė taisyklių 2.2 punktą, t.y., sportininkas baudžiamas už draudžiamojo metodo naudojimą. Skirta sankcija - 2 metų diskvalifikacija.

Diskvalifikacijos pabaiga: 2021 m. balandžio 26 d.

Taip pat diskvalifikuotas sunkiaatletis klaipėdietis Irmantas Kačinskas, kuris pažeidė taisyklių 2.2 punktą, t.y. sportininkas baudžiamas už draudžiamojo metodo naudojimą. Skirta sankcija: 2 metų diskvalifikacija.

Diskvalifikacijos pabaiga: 2021 m. balandžio 26 d.

Portale lrytas.lt paskelbta daugybė Lietuvos sportininkų pavardžių, kurie per pastaruosius metus yra pažeidę antidopingo taisykles ir yra arba buvo diskvalifikuoti.

Tarp jų daugiausia - kultūrizmo ir jėgos trikovės atstovų. Taip pat yra ir lengvaatlečių, ir dziudo, ir irklavimo, ir krepšinio sporto šakos atstovų.

Įdomu tai, kad sunkiaatlečių dopingo atvejai nuolat yra išryškinami žiniasklaidoje, o, tarkime, kultūrizmo ir jėgos trikovės sporto šakos atstovų pavardžių, kurių per paskutinius metus buvo net daugiau, mažai kas viešina.

Jų vardus ir pavardes galima rasti ČIA.

Sidebar placeholder