Dvi lengvos "Naftos-Uni-Laivitės" pergalės

Krepšinis

Dvi lengvas pergales į Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato turnyrinę lentelę savaitgalį įsirašė Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė". Ji penktadienį Alytuje įveikė vietos "Alytų/Alramstą", o šeštadienį namuose privertė pasiduoti pernykštę NKL čempionę "Žalgirio-Sabonio mokyklos" ekipą.

"Alytus/Alramsta" - "Nafta-Uni-Laivitė" 79:109 (12:36, 24:18, 22:24, 21:31)

Klaipėdiečiai jau per pirmąjį kėlinį aikštelės šeimininkams nepaliko jokių vilčių laimėti rungtynes. Jie pirmavo net 24 taškų skirtumu. Todėl antrame kėlinyje leido sau atsipalaiduoti.

Per šį susitikimą nugalėtojams daugiausiai taškų (22) pelnė R. Kasparavičius. Be to, jis atkovojo dar 9 kamuolius.

Alytuje žaidė ir taškus pelnė šie "Naftos-Uni-Laivitės" krepšininkai: A. Žymantas (23 min./11 tšk.), R. Kasparavičius (21/22), V. Tarolis (1/1), V. Chodosovskis (22/11), M. Virbalas (4/3), R. Šimkevičius (10/0), M. Valaitis (21/10), S. Galdikas (21/20), R. Petravičius (7/0), E. Lengvinas (32/13), J. Kazakauskas (3/0), M. Mockus (29/18).

"Nafta-Uni-Laivitė" - "Žalgiris-Sabonio mokykla" 94:68 (22:15, 25:13, 30:21, 17:19)

Pergalių dar neturinti pernykštė NKL čempionė rimčiau nepasipriešino ir "Naftai-Uni-Laivitei". Tik rungtynių pradžioje jaunieji žalgiriečiai buvo priekyje - 6:4.

Po to klaipėdiečiai tvirtai žaidimo vadžias laikė savo rankose ir vis didino savo persvarą.

Po pirmojo kėlinio uostamiesčio krepšininkai turėjo septynių taškų pranašumą, o prieš didžiąją pertrauką jie įgijo jau dviženklę persvarą - 47:28.

Pagrindiniu taškų "darytoju" Klaipėdos ekipoje buvo E. Lengvinas. Jis pelnė net 26 taškus.

Ne ką nuo E. Lengvino atsiliko R. Kasparavičius. Jo sąskaitoje - 20 taškų.

Tarp kauniečių rezultatyviausiai žaidė R. Čepanonis, įmetęs 14 taškų. Buvusio Šilutės mero A. Jako, kuris stebėjo rungtynes, sūnus Karolis per 24 minutes pelnė 8 taškus.

Su žalgiriečiais žaidė ir taškus pelnė: A. Žymantas (18 min./10 tšk.), R. Kasparavičius (18/20), V. Tarolis (3/0), E. Lengvinas (30/26), M. Virbalas (11/2), R. Šimkevičius (6/2), M. Mockus (28/9), R. Petravičius (13/4), M. Valaitis (24/6), V. Chodosovskis (15/7), S. Galdikas (13/2), J. Kazakauskas (16/6),