Eurolygos "Top-16" varžybose - pirmoji "Žalgirio" pergalė

Vyrų krepšinio Eurolygos turnyro antrojo etapo - "Top-16" varžybų - šeštajame ture F grupėje ketvirtadienį Kauno "Žalgiris" namuose 89:77 (29:16, 29:25, 19:18, 12:18) įveikė Belgrado "Partizan-Nis" (Serbija) krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę.

Kauniečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 29:16, o antrojo kėlinio pradžioje pralaimėjo atkarpą 0:10 ir leido varžovams sumažinti skirtumą iki trijų taškų (26:29). Po dviejų kėlinių "Žalgiris" pirmavo 58:41, o 30-ąją min. įgijo 23 taškų persvarą (77:54). Ketvirtajame kėlinyje Belgrado ekipai pavyko priartėti prie aikštės šeimininkų. 39-ąją min. komandas skyrė 10 taškų (87:77).

"Žalgiriui" 23 taškus pelnė Džastinas Dentmonas (Justin Dentmon, tritaškiai - 5/10, 6 rez. perd.), 18 - Martynas Pocius (7 rez. perd.), 14 - Robertas Javtokas, po 12 - Paulius Jankūnas ir Tomas Dimša, 6 - Vytenis Lipkevičius, 4 - Tadas Klimavičius.

Penktąją nesėkmę patyrusiai Belgrado ekipai 24 taškus pelnė Bogdanas Bogdanovičius, 14 - Džofris Lovernjė (Joffrey Lauvergne), 10 - Nikola Milutinovas.

Svečiai iš 16 tritaškių metimų pataikė tik 3 (18 proc.).

"Žalgiris" F grupėje žengia septintas, o "Partizan-Nis" ekipa - paskutinė, aštunta.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes žalgiriečiai žais vasario 21 dieną svečiuose su Madrido "Real" (Ispanija) komanda.