Europos čempionate - klaipėdiečių pergalės

Europos čempionate - klaipėdiečių pergalės

Pirmajame nuotoliniu būdu vykusiame Europos karatė kiokušin kata (technikos demonstravimas) čempionate, kuriame varžėsi per 300 karatistų iš 17 skirtingų valstybių, pergales skynė Klaipėdos atstovai.

Klaipėdos sporto klubo "Shodan" atstovai iškovojo septynis medalius: keturis aukso, vieną sidabro ir du bronzos ir bendroje įskaitoje tarp 60 klubų iškovojo antrąją vietą.

Kito Klaipėdos klubo "Okinavos" nariai iškovojo šešis medalius: po du visų spalvų ir galutinėje komandų įskaitoje liko trečia.

Pirmąją komandinę vietą iškovojo Ukrainos karatistai.

PARODĖ PAVYZDĮ. Europos meistrų čempione tapo "Okinavos" klubo prezidentė Diana Mačiūtė.

Iš "Shodan" atstovų Europos čempionų laurus iškovojo Greta Intaitė (U16 grupė), Kamilė Kurlinkutė (U13), Milda Petrova (U11) ir Kamilė Einikytė (U10).

Vicečempionės laurus pelnė Erika Majer (U13). Bronzos medaliai atiteko Kristinai Mockutei (U10) ir Matui Jonauskui (suaugusiųjų grupė).

Iš "Okinavos" Europos čempionais tapo Diana Mačiūtė (meistrų grupė) ir Jonas Beržinis (U10). Vicečempionais tapo Rūta Vaicekauskaitė (suaugusiųjų grupė) ir Gustas Razma (U16). Bronzos medalius iškovojo Nikas Kvasys (U14) ir Enrikas Puceta (U16).

"Čempionatas vyko nuotoliniu būdu, tad organizatoriams, teisėjams, dalyviams tai buvo rimtas iššūkis bei puiki patirtis", - sakė "Shodan" ir Okinavos" klubų karatistai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder