Europos Kyokushin Karate čempionate Diana Mačiūtė iškovojo bronzos medalį

Europos Kyokushin Karate čempionate Diana Mačiūtė iškovojo bronzos medalį

Gegužės 11-12 d. įvyko Europos Kyokushin Karate čempionatas Lenkijoje. Lietuvą šiose varžybose Kata rungtyje atstovavo net 4 sporto klubo "Okinava" nariai.

Klubo prezidentė Diana Mačiūtė iškovojo bronzos medalį suaugusiųjų Kata rungtyje. Pirmoje kovoje Diana nugalėjo varžovę iš Bulgarijos, ketvirtfinalyje įveikė Švedę. Pusfinalio kovoje teisėjų sprendimu 2/3 nusileido varžovei iš Moldovos. Kata rungtis yra labai specifiška, teisėjai yra iš įvairių šalių, todėl jų vertinimo kriterijai yra labai skirtingi.

 

Dianos Mačiūtės auklėtiniams labai nedaug pritrūko iki prizinių vietų. Paulius Sasnauskas praėjusiame jaunimo Europos čempionate iškovojo bronzos medalį, tačiau šiose varžybose suaugusiųjų kategorijoje jau pirmoje kovoje teko atiduoti pergalę varžovui iš Armėnijos.

Edvinui Kolmogorovui bei Rūtai Vaicekauskaitei, Lietuvos rinktinės trenerių teigimu, parodžius labai gerą ir aukšto lygio techniką, pavyko pasiekti ketvirtfinalio kovas, tačiau juose dėl teisėjų įvairių vertinimų ir nevienodų sprendimų teko atiduoti pergales varžovams. Edvinas ir Rūta užėmė 5-8 vietas Europos jaunių Kata rungtyje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder