Krepšinis
Baigėsi balandžio pirmąją prasidėjęs Klaipėdos apskrities pedagogų krepšinio trys prieš tris čempionatas. Jame dalyvavo aštuonios komandos.
Šios varžybos vyko jau penktą kartą ir daugiausiai sykių čempione buvo Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla. Tik pernai ją nukarūnavo Plikių pagrindinės mokyklos komanda.
Iš karto pasakysime, kad ir šiemet pagrindinis ginčas aikštelėje vyko tarp šių mokyklų pedagogų.
Reguliaraus čempionato varžybas laimėjo Plikių mokykla, surinkusi 13 taškų. Antrą vietą užėmė Klaipėdos "Pajūrio" vidurinė mokykla (12 taškų), trečią - Gedminų mokykla (12), ketvirtą - Klaipėdos Prano Mašioto vidurinė mokykla (11), penktą - Kretingalės pagrindinė mokykla (11), šeštą - Klaipėdos S. Dacho vidurinė mokykla (10), septintą - Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla (8), aštuntą - Gargždų "Minijos" vidurinė mokykla (7).
Pirmąsias keturias vietas užėmusių mokyklų pedagogų kolektyvai žaidė pusfinaliuose. Juose sėkmė lydėjo Plikių ir Gedminų mokyklų trejetukus.
Taigi pasikartojo pernykštis finalas. Reguliariajame čempionate pergalę šventė Plikių pedagogai, tačiau lemiamą susitikimą laimėjo ir vėl sugrįžo ant čempionų pakylos Gedminai. Trečią vietą užėmė "Pajūrio" mokykla.
Per S. Dacho vidurinės mokyklos sporto salėje vykusį čempionato finalinį etapą buvo surengta ir daugiau įvairių varžybų.
Komandinį baudų metimo konkursą laimėjo "Pajūrio" mokykla (20 taškų), antra buvo Kretingalės mokykla (19), o trečia liko S. Dacho mokykla (17).
Krepšinio estafečių varžybų nugalėtojais tapo S. Dacho mokyklos atstovai (atbėgo per 40 sek.), antrą vietą užėmė Plikių mokykla (47 sek.), o trečią - "Pajūrio" mokyklos pedagogai (52 sek.).
Algirdas AURUŠKEVIČIUS
Rašyti komentarą