"Heat" reabilitavosi nušluodama "Bucks" komandą

LeBronas Jamesas sužaidė vienas rezultatyviausių šio sezono rungtynių, o jo vedama Majamio „Heat“ (5-3) ekipa namie 118:95 (32:23, 24:22, 28:17, 34:33) nepaliko vilčių Milvokio „Bucks“ (2-4) krepšininkams.

Majamio klubas reabilitavosi po skaudžios nesėkmės paskutinėmis mačo sekundėmis, kai namie nusileido Bostono „Celtics“ komandai.

„Šiame pastate praleidome ilgas 48 valandas, todėl mažiausiai ką privalėjome padaryti – pademonstruoti geresnį žaidimą. Manau, kad vaikinai šį vakarą jautėsi geriau, kai žiūrėjo vienas kitam į akis“, – tvirtino „Heat“ vairininkas Erikas Spoelstra.

Jamesas pelnė 33 taškus, tačiau kiti du didžiojo trejeto nariai rezultatyvumu neišsiskyrė – Chrisas Boshas surinko 10, o Dwyane'as Wade'as – tik 8 taškus.

Tačiau tai Majamio komandai nesutrukdė sužaisti rezultatyviausio mačo šį sezoną, o prie tokios sėkmės svariai prisidėjo asmeninę seriją iki 503 susitikimų pratęsęs Jamesas.

Jis jau tiek kartų per rungtynes pelno dviženklį taškų skaičių ir yra vienas iš penkių žaidėjų pasiekusių pusės tūkstančio mačo seriją.

Net 17 taškų Jamesas surinko trečiajame ketvirtyje, per kurį Majamio ekipa ėmė triuškinti varžovus. Tai buvo rezultatyviausias Jameso kėlinys šį sezoną, o pats krepšininkas po mačo tvirtino beveik nebejaučiantis nugaros skausmų.

„Dabar jaučiuosi kur kas geriau. Dar jaučiu nedidelį maudimą, tačiau turiu toliau dirbti ir galėsiu sportuoti visu 100 proc. Svarbiausia, kad kiekvieną dieną jaučiuosi vis geriau“, – tvirtino „Heat“ žvaigždė.

Milvokio klubas persvara džiaugėsi tik po pirmosios atakos, o vėliau aikštėje dominavo aikštės šeimininkai. Pirmąjį kėlinį baigę spurtu 11:0 jie susikrovė dviženklį pranašumą (26:15), kurį vėliau vis didino. Baigiantis mačui NBA čempionų persvara siekė net 28 taškus (108:80).

„Heat“: LeBronas Jamesas 33, Michaelas Beasley 19, Mario Chalmersas 15 (7 rez. perd.), Chrisas Boshas 10.

„Bucks“: Gary Nealas 18, Johnas Hensonas 18, Giannis Antetokounmpo 11, Caronas Butleris 10.