"Igol" apgynė nugalėtojo titulą

"Igol" apgynė nugalėtojo titulą

Ištvėrę karštį, liūtį, nuovargį ir varžovų spaudimą, Vilniaus "Igol" futbolininkai savaitgalį Nidoje antrus metus iš eilės tapo 2018 m. "Stiklita" paplūdimio futbolo čempionato nugalėtojais. Na, o nugalėtojų ekipos narys Jurijus Andrejevas buvo pripažintas naudingiausiu čempionato futbolininku.

"Čempionatas vyko trimis turais, visi jie buvo atkaklūs. Nidoje turnyras vyko pirmąsyk ir praėjo puikiai. Rengti finalinį "Stiklita" paplūdimio futbolo čempionato etapą Nidos pajūryje buvo puikus pasirinkimas", - sakė čempionatą organizavusios Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Antrąją vietą užėmė Kupiškio "Narjantos" komanda, kurią per lemiamas rungtynes 2:1 įveikė "Igol". Net du Kupiškio atstovai gavo specialius apdovanojimus: Šarūnas Kriauka pripažintas geriausiu vartininku, o Vilius Bukauskas tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Trečiąją vietą iškovojo Vilniaus "Audros-Magnetos" futbolininkai.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos partnerių prizais ir gavo 200 eurų vertės čekius. Pirmos trys komandos buvo apdovanotos medaliais ir piniginiais prizais: nugalėtojai - 1000 eurų, antrosios vietos laimėtojai - 600, o trečiosios - 400 eurų čekiais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder