Indai patvirtino, kad atvyks į Klaipėdą

Indai patvirtino, kad atvyks į Klaipėdą

Jau ateinantį sekmadienį Klaipėdoje vyks atvirasis Baltijos šalių graplingo imtynių čempionatas, kuriame varžysis bemaž 10 šalių kovotojai. Vakar apie savo dalyvavimą patvirtino ir Indijos atstovai.

"Indai susitvarkė vizos į Lietuvą reikalus ir savaitgalį bus Klaipėdoje. Laukia išties įdomios kovos", - džiaugėsi vienas iš čempionato organizatorių klaipėdietis Marius Rudnickas.

Varžybos vyks "Neptūno" sporto salėje (Taikos pr. 61A). Renginys žiūrovams - nemokamas.

Varžybų atidarymas, kuriame planuoja dalyvauti ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, vyks nuo 12 val. Tuoj pat po atidarymo prasidės kovos ir vyks iki maždaug 19-20 val.

"Įdomiausia dalis prasidės maždaug 17 val., kai bus varžomasi dėl absoliučių kategorijų jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų nugalėtojų vardo. Ten aistrų tikrai neturėtų trūkti", - pabrėžė M. Rudnickas.

Jie sakė, kad į čempionatą, be minėtų Indijos atstovų, dar planuoja atvykti Norvegijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos ir Latvijos kovotojai.

Gali būti ir daugiau šalių atstovų. Kai kurie dar nepateikė galutinio atsakymo.

Atvirajame Baltijos šalių graplingo imtynių čempionate kovotojai rungsis keturiose grupėse: moterų, vaikinų iki 17 metų, vaikinų iki 19 metų, suaugusiųjų ir veteranų.

Čempionato globėjas - Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas. Šio renginio socialiai atsakingas partneris - Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

"Graplingo imtynės yra mišri sporto šaka, susiformavusi iš įvairių imtynių, brazilų džiudžitsu, dziudo, sambo ir kitų kovos rūšių, kurių esmė - priversti varžovą pasiduoti taikant laužimo ar smaugimo veiksmus. Svarbu, kad jaunoji karta sportuoja, juda, propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Taip jaunimas yra įtraukiamas į naudingą veiklą, apsaugotas nuo betikslio šlaistymosi gatvėmis ar polinkio į nusikaltimus. Mūsų tikslas, kad jaunimas savo energiją išeikvotų naudingiems tikslams, būtų grūdinamas jų čempioniškas charakteris, valia ir kitos geros savybės", - sakė M. Rudnickas, kuris prieš porą metų pats tapo absoliučiu Europos graplingo imtynių čempionu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder