Jauniesiems Klaipėdos krepšininkams - krūva apdovanojimų

Jauniesiems Klaipėdos krepšininkams - krūva apdovanojimų

Vilniuje Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje buvo iškilmingai nuleista 2018-2019 m. Moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) sezono uždanga. Tarp apdovanotųjų buvo ir būrys Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinių.

Daugiausia apdovanojimų susižėrė trenerių Dianos Anužienės ir Ramunės Kumpienės auklėtinė Justė Veronika Jocytė. Ji yra ne tik daugiausiai blokų atlikusi krepšininkė, bet ir pasižymėjo kaip taikliausia, naudingiausia ir dar įvairiose statistikos grafose ne tik tarp U14, bet ir dviem metais vyresnių - U16 žaidėjų. Ši krepšininkė per apdovanojimų ceremoniją į sceną buvo pakviesta daugybę kartų ir žibėjo ryškiausiai.

U13 berniukų čempionate daugiausia kamuolių atkovojo V. Knašiaus krepšinio mokyklos žaidėjas Paulius Narvilas (treneris Albertas Vilimas). Jis taip pat tapo naudingiausiu U13 čempionato žaidėju.

Tarp perspektyviausių arbitrų - Klaipėdos regiono teisėjas Karolis Kaunas.

Tarp merginų į simbolinį viso sezono geriausiųjų penketą pateko net trys V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinės: Justė Mockevičiūtė, Dominyka Gerkytė ir J. V. Jocytė. Metų trenerė - klaipėdietė D. Anužienė.

GERIAUSIA. Metų LIDL-MKL trenere išrinkta klaipėdietė Diana Anužienė.

Į simbolinį vaikinų penketą pateko V. Knašiaus krepšinio mokyklos žaidėjas Radvilas Kneižys.

"Sezonas puikus, pavyko pagaliau triumfuoti ir vasarą pasitinkame čempioniškomis nuotaikomis. Buvo įdėta daug darbo, o vasara nusimato taip pat sunki, laukia pasiruošimo stovykla su U16 rinktine", - kalbėjo savo amžiaus čempionatą (U16) laimėjęs V. Knašiaus KM lyderis Radvilas Kneižys.

Septynis individualius apdovanojimus gavusi J. V. Jocytė džiaugėsi puikiu sezonu.

"Regis, septynis, - paklausta, kiek apdovanojimų gavo, atsakė palangiškė. - Buvo geras sezonas. Tikėjausi gauti apdovanojimų, bet kad tiek… Tikrai nesitikėjau."

V. Knašiaus krepšinio mokyklos vedlė pabrėžė, jog buvo ilgas ir sunkus sezonas, tačiau nekantrauja pradėti vasaros darbo su Lietuvos rinktine.

"Buvo ilgas ir sunkus sezonas. Tiek žaidžiau už rinktinę, tiek už dvi komandas MKL. Dabar laukia šiek tiek poilsio, o vėliau prasidės pasiruošimas su rinktine, kurio jau dabar laukiu."

Artimiausiuose "Vakarų ekspreso" numeriuose apžvelgsime visą Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos sezoną ir pasiekimus įvairiose amžiaus grupėse. Pagal iškovotus medalius 2018-2019 metų sezonas klaipėdiečiams - istorinis ir vienas geriausių.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder