"Kai ateinu į salę pas vaikus, pati grįžtu į vaikystę"

"Kai ateinu į salę pas vaikus, pati grįžtu į vaikystę"

Antrus metus iš eilės tarp "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendijos konkurso finalininkų patenka Europos karatė kiokušin čempionatų visų spalvų medalių laimėtoja ir pasaulio taurės prizininkė Diana Mačiūtė.

Profesionali sportininkė ir karatė kiokušin mokyklos "Okinava" prezidentė spinduliuoja gėriu, nuoširdumu ir nuolat kantriai siekia savo tikslų. Jauna mergina myli auklėtinius, kaip mama myli savo vaikus, ir teigia, jog svarbiausia užauginti pajėgių karatistų būrį, galinčių kuo geriau reprezentuoti gimtosios Klaipėdos vardą.

Diana, jūs pernai duodama interviu "Vakarų ekspresui" minėjote, kad viena iš jūsų svajonių - 2015 metais nuvykti į Japoniją, kur kas ketverius metus vyksta karatė kiokušin absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionatas, vadinamoji karatistų olimpiada. Ar ši svajonė taps realybe?

Taip, iškovojau kelialapį į šias varžybas. Europos karatė kiokušin federacija patvirtino mano dalyvavimą. Labai džiugu. Į šias varžybas vyksiu rudenį - spalio mėnesio pabaigoje.

Jau esu sakiusi, jog mano gyvenimo credo: "Niekada nesustoti." Artimai su karatė kiokušin sporto šaka draugauju 23 metus. Šią sporto šaką tiesiog pamilau. Dabar savo gyvenimo be šio sporto neįsivaizduoju.Žinoma, su vaikais dirbti nėra lengva, jie puikiai viską jaučia, jų neįmanoma apgauti. To ir nesistengiu daryti. Kai ateinu į salę pas vaikus, pati grįžtu į vaikystę - esu tokia pati, kaip ir jie. Matyt, todėl mums sutarti puikiai sekasi, nes esame draugai, o ne trenerė ir auklėtiniai. Man didžiausias malonumas stebėti, kaip vaikai save pažįsta, tobulėja.

Jei laimėtumėte "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendiją, kur ją išleistumėte?

Dalį skirčiau pasiruošimui Japonijoje vyksiančioms varžyboms, dalį - savo auklėtinių stovykloms. Noriu, kad jiems būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Šiemet "Okinavos" klubui sukanka 20 metų, tad dalį stipendijos skirčiau ir šio gimtadienio šventei, kad ir vaikai galėtų pasimėgauti...

Jūs nuolat mirgate įvairiuose konkursuose: Metų klaipėdietės rinkimuose, Geriausio Klaipėdos sportininko rinkimuose, antrus metus iš eilės esate tarp "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendijos konkurso finalininkų. Turbūt džiugu, kad esate pastebima ir už jus visuomenė nuolat aktyviai balsuoja?

Labai smagu, kad pastebi ir vertina. Specialiai to tikrai nedarau, tiesiog nuoširdžiai sportuoju, treniruoju vaikus, bandau tai atlikti kuo geriau, ir tiek. Kai dirbi iš širdies, nelaukdamas grąžos, tada viskas ir pavyksta.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder