Klaipėdiečiai Europos čempionatą pradėjo pergalėmis

Bulgarijos sostinėje Sofijoje prasidėjusiame 6-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate pergales iškovojo Lietuvos rinktinei atstovaujantys Klaipėdos badmintono klubo žaidėjai.

Moterų vienetų varžybų pirmajame A grupės mače nugalėtojos titulą ginanti klaipėdietė Kristina Dovydaitytė 21:7, 21:12 nugalėjo bulgarę Gabrielą Kolitsovą. G grupėje dvi pergales iškovojo kita uostamiesčio sportininkė Viktorija Novik. Ji 21:9, 21:3 nugalėjo airę Sandrą Čening ir 21:7, 21:7 įveikė britę Joną Flečer. C grupėje Ernesta Pakulnytė 21:9, 21:4 nugalėjo vokietę Irmengardą Fric bei 11:21, 6:21 pralaimėjo rusei Olgai Štaiger.

Vyrų vienetų varžybų D grupėje pirmauja dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojęs Europos vicečempionas klaipėdietis Tomas Dovydaitis. Jis 21:7, 21:10 nugalėjo vokietį Torsteną Gotvaldą ir 21:12, 21:16 įveikė bulgarą Liudmilą Getovą.

F grupėje dvi pergales į savo sąskaitą įsirašė Klaipėdos badmintono klubo auklėtinis Kazimieras Dauskurtas. Lietuvis 21:12, 21:15 įveikė austrą Robertą Grafogalą ir 21:2, 21:5 nugalėjo graiką Rafailą Pontą. K. Dauskurtas ketvirtadienį žais su turku Nuriu Semichu Dinku ir britu Maiklu Bariu.

Jo bendraklubis Ignas Reznikas C grupėje 21:0, 21:2 nugalėjo graiką Panajotį Paraschu, 21:6, 21:7 įveikė slovaką Miroslavą Lipovskį bei 14:21, 6:21 pralaimėjo vokiečiui Oliveriui Vitei. Ketvirtadienį Lietuvos badmintonininkas susitinka su Rusijos atstovu Šochodu Gulomzodu.

Į vyrų ir moterų vienetų atkrintamąsias varžybas pateks po du pajėgiausius grupių žaidėjus.