Klaipėdiečiams - kelialapiai į Vokietiją
Klaipėdiečiams - kelialapiai į Vokietiją

Trakuose tarptautinėje irklavimo sezono atidarymo regatoje vyko kova dėl kelialapių į Europos jaunių čempionatą. Šios senojo žemyno pirmenybės vyks gegužės 18-19 dienomis Esene (Vokietija). Galimybę jose atstovauti Lietuvai iškovojo ir keli Klaipėdos irklavimo centro auklėtiniai.

Tai jaunių amžiaus grupės dviviečių valčių be vairininko klasės čempionai - Benas Volkovas ir Ramūnas Razma. Taip pat šie vaikinai kartu su Linu Babarsku bei Ignu Urbonu patvirtino savo meistriškumą sėdę ir į keturvietę valtį - iškovoti aukso medaliai.

Tarp merginų vicečempionėmis tapo porinių keturviečių valčių įgula: Melita Tauragauskaitė, Augustė Klumbytė, Dainida Jonauskaitė, Karolina Šimkutė. Paskutiniąją varžybų dieną sidabru pasipuošė naujai suformuota keturvietės be vairininko valčių klasės įgula - Linas Babarskas, Ignas Urbonas, Vilius Grikpėdis ir Vilius Kundrotas.

Trakų regatoje tris dienas dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos. Klaipėdos irklavimo centrui atstovavo 20 irkluotojų. Klaipėdos sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Valdas Varašinskas, Vygantas Viršilas, Tadas Katliorius, Tomas Plauška, Tautvydas Vaitkūnas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder