Klaipėdiečiams - padėkos iš premjero rankų

Klaipėdiečiams - padėkos iš premjero rankų

Būrys Klaipėdos sportininkų lankėsi Vilniuje, Vyriausybės rūmuose, kur sulaukė Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos už 2018 metais iškovotas pergales pasaulio ir Europos čempionatuose.

Sporto medaliais už "Už sporto laimėjimus" buvo apdovanotas Europos sunkiosios atletikos vicečempionas sunkiaatletis Žygimantas Stanulis ir jo treneris Bronislavas Vyšniauskas.

"Žygimantas Stanulis per savo sportinę karjerą Senojo žemyno vicečempionu tapo jau trečią kartą ir išties nusipelnė tokio įvertinimo. Tai vyrukas, kuris dėl Lietuvos garbės ir sportinių rezultatų, dirba negailėdamas savęs. Sunkioji atletika nėra tokia sporto šaka, kaip krepšinis, kad vien iš pergalių galėtumei maudytis piniguose. Kasdien kilnoti štangas - juodas ir pasiaukojantis darbas. Tokiems sportininkams kiekvienas įvertinimas - labai džiugus ir skatinantis pasitempti", - "Vakarų ekspresui" sakė kartu su klaipėdiečiais į Vilnių vykęs Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos viceprezidentas Vytautas Čepas.

Vilniuje S. Skvernelio padėkų sulaukė daugiau klaipėdiečių - Europos U23 imtynių čempionato trečios vietos laimėtojas Martynas Nemsevičius ir jo treneris Artūras Ševelkovas, taip pat Europos jaunimo (iki 20 metų) sambo trečios vietos laimėtoja Akvilė Titorenko, Europos suaugusių kovinio sambo bronzinis prizininkas Gintaras Katkus bei jų treneris Jonas Tilvikas, taip pat Europos kurčiųjų komandų badmintono vicečempionais tapę Ignas Reznikas, Kazimieras Dauskurtas, Emilija Unte ir jų treneris Donatas Narvilas.

Šventėje taip pat dalyvavo Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius ir Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovė Kornelija Tiesnesytė.

"Savo pasiekimais ir pergalėmis jūs įkvepiate aplinkinius ne tik gyventi sveikai, sportuoti, bet ir didžiuotis savo tėvyne - Lietuva. Simboliška ir nepaprastai džiugu: šiemet Lietuvos valstybingumo šimtmečio metais pasaulio ir Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatuose laimėta 100 medalių! Tad nuoširdžiai džiaugiuosi, kad sportininkams, jų treneriams, kitiems jų rinktinių nariams - gydytojams, sporto mokslininkams, kineziterapeutams, komandų vadovams šie metai tokie sėkmingi",- sveikindamas sportininkus sakė premjeras S. Skvernelis.

IMTYNININKAi. Martynas Nemsevičius (dešinėje) ir jo treneris Artūras Ševelkovas taip pat dalyvavo Vilniuje vykusioje pagerbimo ceremonijoje.

Imtynes.lt nuotr.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad sportuojantis, sveikas ir save realizuojantis žmogus - mūsų valstybės prioritetas. Todėl Lietuvoje sportui dėmesio skiriama vis daugiau: kūno kultūros pamokose - daugiau naujų sporto šakų, įrengiami nauji baseinai, atnaujinami seni, rekonstruojami stadionai ir sporto bazės. Gerėja sąlygos profesionaliam sportui, beveik visoje šalies teritorijoje planuojami arba jau pradėti statyti sporto infrastruktūros objektai.

"Šventėje gavome padėkas ir po vėliavą, taip prisijungdami prie ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio pilietinės iniciatyvos "Lietuvos vėliava". Pažadu, nuvažiavęs į Daniją, pakabinti šitą gautą vėliavą imtynių klube, kuriame dabar ir treniruojuosi, taip prisijungdamas prie iniciatyvos!", - po apdovanojimų kalbėjo Europos imtynių U23 čempionato bronzos medalio laimėtojas M. Nemsevičius.

Savo pasiekimais ir pergalėmis jūs įkvepiate aplinkinius ne tik gyventi sveikai, sportuoti, bet ir didžiuotis savo tėvyne - Lietuva. Simboliška ir nepaprastai džiugu: šiemet Lietuvos valstybingumo šimtmečio metais pasaulio ir Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatuose laimėta 100 medalių!

Saulius SKVERNELIS, Lietuvos premjeras

Sidebar placeholder