Klaipėdiečiams - per tuziną medalių

Klaipėdiečiams - per tuziną medalių

Klaipėdoje vykusiame atvirajame Baltijos šalių graplingo imtynių čempionate, kuriame varžėsi bemaž 10 šalių kovotojai, klaipėdiečiai iškovojo per tuziną medalių.

Iš Klaipėdos "Kovos menų" sporto klubo savo svorio grupių nugalėtojais tapo Raimondas Zeniauskas (suaugusiųjų grupė) ir Ignas Vaičiulis (veteranų grupė). Pastarasis tarp meistrų dėl absoliutaus nugalėtojo diržo liko antras.

Antras absoliučioje svorio iki 19 metų grupėje liko Artiomas Ponomariovas.

Dar iš šio klubo kovotojų medalius iškovojo Lukas Pažusis, Eldaras Sutas, Andrius Jankauskas, Edvinas Pinaitis, Simonas Simanauskas ir Tomas Luotė.

Artūro Ševelkovo auklėtinis Artūras Jankauskas, kuriam šioms varžyboms pasiruošti padėjo Kovos menų sporto klubo atstovas Marius Rudnickas, iškovojo antrąją vietą. Dar viena mūsų miesto atstovė Neda Ančerytė tarp septyniolikmečių liko antra.

Iš kito mūsų miesto sporto klubo - "Lutador Klaipėda" savo svorio grupių nugalėtojais tapo Irmantas Zubrickis (iki 19 metų), Grėjus Delininkaitis (varžėsi tarp suaugusiųjų) ir Ernestas Slavinskas (veteranų grupė).

Ant prizininkų pakylos laiptelio dar kopė Mindaugas Bartkus, Aleksas Šeputis, Deividas Krepšta ir Nerijus Mažutis.

Savo jėgas išbandė ir Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovas Edgaras Voitechovskis. Jis savo svorio grupėje neturėjo lygių, tačiau kovoje dėl absoliutaus nugalėtojo diržo liko antras.

Varžybų atidaryme dalyvavo ir sportininkams kalbą rėžė šio renginio globėjas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Renginio organizatorius Marius Rudnickas pasidžiaugė, kad virė įdomios ir atkaklios kovos.

"Intriga daugelyje kovų kunkuliavo iki paskutinių sekundžių. Nuo to žiūrovams buvo tik įdomiau", - pasidžiaugė M. Rudnickas. Jis puikiai išmano graplingo imtynių kovos subtilybes, kadangi savo trofėjų kolekcijoje turi šios sporto šakos absoliutaus Europos suaugusiųjų čempiono diržą.

M. Rudnickas teigė, kad panašių nemokamų renginių Klaipėdos sporto mėgėjams reikia kuo daugiau.

"Svarbu, kad jaunoji karta turi užsiėmimą, mato talentingus sportininkus, kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą, ir gali į juos lygiuotis. Juk taip jaunimas yra įtraukiamas į naudingą veiklą, apsaugotas nuo betikslio šlaistymosi gatvėmis ar polinkio į nusikaltimus. Mūsų tikslas, kad jaunimas savo energiją išeikvotų naudingiems tikslams, būtų grūdinamas jų čempioniškas charakteris, valia ir kitos geros savybės", - pabrėžė M. Rudnickas.

Šio renginio socialiai atsakingas partneris - Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Graplingo imtynės yra mišri sporto šaka, susiformavusi iš įvairių imtynių, brazilų džiudžitsu, dziudo, sambo ir kitų kovos rūšių, kurių esmė - priversti varžovą pasiduoti taikant laužimo ar smaugimo veiksmus.

"Lietuvos graplingo imtynių federacija gyvuoja trejus metus, tačiau per tą laiką jau yra padaryta labai daug: kuriasi vis nauji klubai, organizuojamos varžybos, per kurias susirenka vis daugiau dalyvių ir žiūrovų. Matome progresą ir tai mus skatina judėti į priekį", - sakė varžybų organizatorius M. Rudnickas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder