Klaipėdiečiui Rimantui Cibauskui - LTOK medalis

Klaipėdiečiui Rimantui Cibauskui - LTOK medalis

Vasario 28 dieną Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė jubiliejų proga apdovanojo olimpiniam sąjūdžiui nusipelniusius žmones, tarp jų daug šiltų žodžių bei apdovanojimo sulaukė Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) jau dešimtmetį vadovaujantis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto narys klaipėdietis Rimantas Cibauskas.

Jam buvo įteiktas LTOK medalis "Už nuopelnus olimpizmui".

R. Cibauskas yra puikiai žinomas ne tik kaip krepšinio puoselėtojas, bet ir kaip Lietuvos ir Klaipėdos miesto savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas, ekonomistas, bendrovės „Mūsų laikas“ valdybos pirmininkas, direktorius, įvairių renginių rėmėjas, kuriam prieš kelerius metus Klaipėdoje buvo suteiktas “Klaipėdos metų filantropo” titulas.

Krepšinio pasaulyje R. Cibauskas – itin ryškus ir turintis itin daug pareigybių: Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas, Lietuvos šeimų krepšinio lygos prezidentas, krepšinio komandų turnyrų „trys prieš tris“ organizatorius, krepšinio komandos “Time team” įkūrėjas, Lietuvoje įrengęs ir atnaujinęs daugybę “Time team” krepšinio aikštelių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder