Klaipėdietis - Europos čempionas

Venecijoje (Italija) vyksta XXI Europos veteranų lengvosios atletikos čempionatas. Jame Lietuvos garbę gina 23 lengvaatlečiai, tarp jų - septyni Klaipėdos sporto klubo "Ąžuolas" nariai.

Įpusėjus čempionatui, klaipėdiečiai jau gali didžiuotis Europos čempionato aukso medaliu. Jį iškovojo dešimtkovininkas Vytautas Zaniauskas. Jis M55 grupėje surinko 6 831 tašką.

Mantas Semčenka (M35), nubėgęs 100 m per 11,28 sek., liko per plauką nuo medalio - ketvirtas. Jį nuo bronzos medalio skyrė vos trys šimtosios sekundės.

Šeštąsias vietas čempionate iškovojo rutulio stūmikė Jadvyga Putinienė (W70 grupė), įrankį nusviedusi 8,10 m, ir septynkovininkė Lina Zaniauskienė (W55).

Pirmą kartą dešimtkovės varžybose dalyvavęs Giedrius Martišauskas (M35) užėmė septintą vietą (3 942 tšk.).

Danguolė Stonytė (W50) rutulio stūmimo varžybose liko devinta (9,77 m).