Klaipėdietis Paulius Pleskovas - antras

Vokietijoje vykusiame penktajame Europos automobilių kroso čempionato etape "Touring Autocross" klasėje Lietuvos atstovas Paulius Pleskovas ("Ford Fiesta") užėmė antrąją vietą. 34-erių metų klaipėdiečiui atiteko 17 įskaitinių taškų.

Nugalėjo vengras Tamašas Karajus (Tamas Karai, "Škoda Fabia", 20 tšk.). Trečiąją vietą užėmė čekas Vaclavas Feifaras (Vaclav Fejfar, "Škoda Fabia", 15 tšk.), o ketvirtas buvo su Lietuvos automobilių sporto federacijos licencija lenktyniaujantis baltarusis Aleksejus Sivirčiukovas ("Mitsibishi Lancer, 13 tšk.).

Čempionato lyderiu tapo T. Karajus. Jis turi 75 taškus. Į antrąją vietą nukrito V. Feifaras, surinkęs 68 taškus. Trečiojoje vietoje - rusas Valentinas Koršunovas ("Ford Fiesta", 58 tšk.). P. Pleskovas su 57 taškais iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją.

A. Sivirčiukovas (13 tšk.) užima 12-ąją vietą.

"Touring Autocross" klasėje klasifikuota 17 sportininkų.

Šeštojo etapo varžybos vyks liepos 2-3 dienomis Čekijoje. Iš viso bus surengta dešimt etapų. Čempionatas baigsis rugsėjo 25 dieną.

P. Pleskovas pernai Europos pirmenybėse iškovojo bronzos medalį.