Klaipėdos "Atlantas" nusileido "Žalgiriui"

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai antradienį Klaipėdos centriniame stadione aršiai priešinosi daugkartiniams šalies prizininkams Vilniaus "Žalgirio" futbolininkams, tačiau turėjo pripažinti svečių pranašumą - 4:3 (1:1).

Pirmieji į priekį išsiveržė žalgiriečiai - 33 rungtynių minutę "Atlanto" vartus nuginklavo P. Komolov. 39 rungtynių minutę rezultatą išlygino G. Kruša.

Antrajame kėlinyje (46 min.) vilniečius vėl į priekį išvedė K. Bilinski - 2:1, o dar po kelių akimirkų į savo vartus kamuolį apmaudžiai įsimušė atlantietis M. Nidiaye (50 min.).

Vėliau (61 min.) sekė atlantiečio T. Lagator įvartis - 2:3.
Dar po penkių minučių žalgirietis K. Bilinski 66 rungtynių minutę vėl rado spragų atlantiečių gynyboje - 4:2.

Visgi Klaipėdos ekipos futbolininkai nenuleido rankų ir kovojo iki paskutinės akimirkos - 70 rungtynių minutę rezultatą iki minimumo sušvelnino T. Lagator - 3:4.