Klaipėdos futbolui - juoda diena

Klaipėdos futbolui - juoda diena

Nors sekmadienį Klaipėdoje ryškiai švietė vasaros saulė, uostamiesčio futbolui tai tapo juoda diena. Per LFF A lygos 17-ojo turo rungtynes Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 3:0 palaužė FC "Klaipėdą. Visus tris įvarčius pelnė vilniečių žaidėjas Artūras Jeršovas, tapęs savo komandos didvyriu.

Varžybos, sukėlusios daug aistrų, sulaukė nedaug klaipėdiečių žiūrovų, nors jie ir buvo viliojami galimybe nemokamai stebėti susitikimą, jei atsineš vuvuzelą ar dūdą.

Tačiau  "Žalgirio" fanų iš Vilniaus elgesys neleido nuobodžiauti. Jie traukė įžeidžiančias skanduotes-dainas: "įveiksim šūdą raudoną" ir pan.

Naujosios Klaipėdos komandos "ultrų" šįkart nebuvo nei matyti, nei girdėti - kas žino, gal jie verčiau nusprendė pasikaitinti pajūryje.

Negana to, kitos uostamiesčio komandos "Atlanto" fanai, susivieniję su vilniečiais, palaikė svečių komandą. Rungtynių akibrokštu tapo momentas, kai du jaunuoliai, iš stadiono kampo sugebėję nutverti FC "Klaipėdos" vėliavą, pasileido su ja per aikštę.

Laimei, uostamiesčio klubo žaidėjai nesirengė abejingai stebėti šio išpuolio. Jie pripuolė prie išpuolio dalyvių ir juos sustabdė. Vėliava buvo grąžinta į vietą, o jaunuolius iš aikštės išvedė apsaugos vyrai.

Galiausiai kai kurie "Atlanto" fanai kažko nepasidalijo su vilniečiais. Tarp jų kilęs incidentas baigėsi tuo, kad kartais jie kartu užtraukdavo: "laimės Atlantas"...

Rungtynes stebėję žiūrovai komentavo, kad galbūt uostamiesčiui turėti dvi futbolo komandas - per didelė prabanga.

Algirdas Auruškevičius, futbolo ekspertas

Rezultatas nenustebino: nauja komanda, naujai kuriasi, nėra ko norėti rezultatų. Tuo labiau, kad šiuo metu neturi vyr. trenerio.

Dėl "Žalgirio" fanų elgesio - nieko naujo. Tiesiog nepagarba žiūrovui. Nors jų komanda jau pirmavo aiškia persvara, jie nenusiramino. Nepateisinu tokių poelgių.

Bet futbolo pasaulyje tai nieko naujo. Barselonos fanai pykstasi per derbį, Maskvoje pliekiasi "Spartako" ir CSKA sirgaliai. Veikia nerašyti futbolo dėsniai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder