Klaipėdos gimnasčių pergalės

Šeštą vasarą iš eilės Klaipėdoje, Kūno kultūros ir rekreacijos centro sporto rūmuose, vyko tarptautinis meninės gimnastikos turnyras "Kregždutės - 2013".

Šiose varžybose, kuriose varžėsi per 100 dalyvių iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos, net dvylika taurių ir medalių iškovojo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro ir meninės gimnastikos klubų "Kregždutės skrydis" bei "Barbė" gimnastės.

Tarp 1996 metų dalyvių lygių neturėjo ir aukso medaliu pasipuošė bei didžiausia taure džiaugėsi Gabija Paulauskytė.

Antras vietas skirtingose amžiaus grupėse užėmė net aštuonios klaipėdietės: Anastasija Grišanina, Airida Blaževičiūtė, Laura Žaludaitė, Neila Lavrenovaitė, Danielė Kesylytė, Žemyna Stočkutė, Evelina Žadeikytė ir Viktorija Staponas.

Bronzos medalius ir taures iškovojo trys klaipėdietės: Ksenija Kusaitė, Leila Viluckytė ir Ariana Novikova.

Pagrindinis turnyro apdovanojimas "Mis stiklinis trofėjus" atiteko klaipėdietei L. Žaludaitei.

Gimnastes varžyboms paruošė trenerės Juta Aliukonienė, Julija Simonaitienė, Renata Tankevičienė, Valentina Bagrijeva, Viktorija Kudriavceva, Margarita Zemskaja, Rasa Vaserienė ir choreografė Nadežda Zelenskaja.

Turnyro metu teisėjavo net 10 kvalifikuotų teisėjų.