"Klaipėdos granitą" papildė Tomas Ražanauskas

"Klaipėdos granitą" papildė Tomas Ražanauskas

Lietuvos futbolo A lygos čempionatui, kuris turėtų startuoti kovo mėnesio pradžioje, aktyviai besirengiančios "Klaipėdos granito" ekipos trenerių štabą papildė dar vienas tituluotas futbolininkas - buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas Tomas Ražanauskas.

Šis 38-erių futbolo specialistas ateinantį sezoną talkins "Klaipėdos granito" vyr. treneriui Robertui Poškui.

"Jo atėjimas į komandą bus didelė paspirtis jauniems žaidėjams", - įsitikinęs R. Poškus.

T. Ražanauskas turi trenerio patirties - pernai kartu su Virginijumi Liubšiu treniravo Rygos "Daugavos" futbolininkus.

"Praėjęs sezonas man buvo labai naudingas - pasisėmiau labai daug patirties iš itin patyrusio ir vieno iš tituluočiausių Lietuvos futbolo specialistų - Virginijaus Lubšio. Tikrai gavau daug pamokų. Mes su Rygos "Daugavos" ekipa aukščiausios Latvijos futbolo lygos čempionate likome ketvirti, o taurės pusfinalyje tik po baudinių serijos nusileidome tituluotajai Liepojos "Metalurgs" ekipai", - situaciją aiškino T. Ražanauskas.

Šis futbolo specialistas su šia sporto šaka aktyviai draugauja nuo septynerių metų.

"Futbolą lankiau nuo pirmos klasės, o profesionalo karjerą baigiau būdamas 36 metų. Taigi, su futbolu glaudžiai susijęs jau esu daugiau nei 30 metų. Manau, kad gyvenime kiekvienas turi dirbti tai, ką geriausiai išmano. Mano mėgstama sritis futbolas, tad ir noriu dirbti su tuo susijusį darbą. Tai ir buvo pagrindinis motyvas, kad atvykau į "Klaipėdos granitą", - sakė pokalbininkas.

T. Ražanauskas per savo sportinę karjerą rungtyniavo įvairiose Lietuvos, Rusijos, Norvegijos, Estijos, Kipro, Šveicarijos, Graikijos, Švedijos, Azerbaidžano ekipose.

Jis savo iškovotų trofėjų kolekcijoje gali didžiuotis Estijos, Kipro, Šveicarijos ir Azerbaidžano čempiono titulais.

Su Lietuvos vyrų futbolo rinktine žaidė 41 rungtynes, įmušė septynis įvarčius. 2012 m. rugpjūčio 29 d. baigė profesionalią karjerą.

Kremta mokslus

T. Ražanauskas tęsia tobulinimosi kelią - Lietuvos sporto universiteto Sporto ir medicinos fakultete studijuoja treniravimo sistemų bakalaurą.

"Dabar jau esu penktame kurse, o iš viso yra šeši kursai. studijos - įdomios, susijusios su mano darbu. Daug dalykų yra susijusių su fiziniu rengimu", - aiškino pokalbininkas.

Be to, jis šiuo metu siekia įgyti ir futbolo trenerio A licenciją.

"Kalbant apie "Klaipėdos granitą", norėčiau, kad šioje ekipoje rungtyniautų perspektyviausi šio regiono futbolininkai. Bandysime suburti jaunų ir patyrusių žaidėjų derinį. Norime, kad kiekvienai Lietuvos futbolo A lygos komandai galėtume sudaryti konkurenciją. Sieksime, kad kiekvienai ekipai, kuri kovos prieš mus, rungtynės jokiu būdu nebūtų lengvas pasivaikščiojimas", - pabrėžė T. Ražanauskas.

Šiandien - draugiškos rungtynės

Jau šiandien "Klaipėdos granito" peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai savo vertę turės progą įrodyti draugiškose rungtynėse su Rygos "Dauguvos" futbolininkais. Rungtynių Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje pradžia - 14 val.

"Įdėmiai stebėsime kiekvieną peržiūroje dalyvaujantį žaidėją. Svarbu, kad futbolininkai būtų su tvirtu charakteriu. Mums reikia tokių žaidėjų, kurie išties dėl pergalių gali atiduodi savo širdį, visas savo jėgas", - sakė T. Ražanauskas.

Sidebar placeholder