"Klaipėdos granitas" išvykoje mes iššūkį "Ekranui"

"Klaipėdos granitas" išvykoje mes iššūkį "Ekranui"

Lietuvos futbolo A lygos debiutantai "Klaipėdos granito" futbolininkai, praėjusiame čempionato ture namuose atėmę taškus iš vicečempiono "Atlanto" (2:2), pasiryžę dar labiau papildyti savo taškų kraitį ir šeštadienį išvykos rungtynėse su Panevėžio "Ekranu".

"Esame nusiteikę rimtai kovai. Labai norėtųsi į Klaipėdą grįžti su pergale. Suprantame, kad išvykoje bus sunku, tačiau darysime viską, ką galime. "Ekranas" - gera komanda, juk tai daugkartinė Lietuvos čempionė, praėjusį sezoną ji liko tik laipteliu žemiau už "Atlantą" - trečioje vietoje. "Ekrano" gretose rungtyniauja daug jaunų, ambicingų žaidėjų, atstovaujančių Lietuvos rinktinėms", - aiškino "Klaipėdos granito" treneris Robertas Poškus.

Jis pabrėžė, kad "Ekranas" - drausminga ir ambicinga komanda.

"Ekraniečiai žino, ką daryti aikštėje. Jie turi daug energijos ir ambicijų, tačiau ir mums netrūksta motyvacijos, ypač po rungtynių su "Atlantu", kai sužaidėme lygiosiomis - 2:2. Tai mums suteikė papildomo pasitikėjimo savo jėgomis ir psichologinio pranašumo", - teigė Klaipėdos ekipos treneris.

Jis neatmetė galimybės, kad ir pats išbėgs į aikštelę padėti savo komandai.

"Kai komandai reikės, tai visada išbėgsiu į aikštę. Pasiryžęs padėti tiek, kiek tik reikės. Mano pagrindinis tikslas - kad komanda iškovotų kuo daugiau taškų", - ne kartą yra sakęs buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas R. Poškus.

Šiemet šis buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas gali ramiai išbėgti į aikštę, kadangi turi puikų pagalbininką - Tomą Ražanauską.

"Kai esu aikštėje, esu ramus, nes žinau, kad Tomas susitvarkys su užduotimis", - pabrėžė R. Poškus.

"Klaipėdos granito" ir "Ekrano" Panevėžio futbolo akademijos (PFA) dirbtinės dangos stadione šeštadienį rungtynių pradžia - 14 val.

Priminsime, kad „Ekranas“ šiemet su „Klaipėdos granitu“ susitiko vasario pradžioje draugiškose rungtynėse ir tąkart pergalę rezultatu 2:0 šventė panevėžiečiai.

"Nuo tų rungtynių pasikeitė sudėtis ir komandos braižas. Mūsų laukia nauja ekipa, žaisime iš naujo ir sieksime laimėti. Esminis dalykas – palaikyti kamuolį, nes mūsų būsimas varžovas mėgsta fizinę kovą. Manau, reikėtų juos palikti be kamuolio, tai būtų didelis pliusas rungtynėse", - sakė "Ekrano" ekipos saugas Dovydas Norvilas.

Anot jo, ekraniečiai žada akcentuoti zoninę gynybą

"Klaipėdos granite" visi žaidėjai yra lygiaverčiai, kažko tikrai neišskirsime. Būtų tikrai džiugu namuose iškovoti pergalę", - sakė D. Norvilas.

Pasak "Ekrano" gynėjo Sigito Urbio, rezultatą tiek vienai, tiek kitai ekipai lems noras nugalėti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder