Klaipėdos irkluotojų pergalės Trakuose

Trakuose vyko baidarių ir kanojų sprinto irklavimo Lietuvos taurės varžybos "Survutų memorialas", kuriame tarp pajėgiausių Lietuvos bei Rusijos irkluotojų laurus skynė ir klaipėdiečiai.

Pirmą kartą Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo istorijoje, buvo sveriamos sportinės valtys, kad jų svoris atitiktų Europos standartus.

Dalyviai važėsi 200 ir 500 metrų irklavimo rungtyse.

Tarp jaunuolių iš klaipėdiečių antrąją vietą, plaukdami dviviete baidare, iškovojo Domas Malinauskas ir Tomas Babachinas.

Greta Marozaitė, startavusi vienvietėje baidarėje 500 m varžybose tapo vicečempione, o 200 m įveikė trečia.

G. Marozaitė su komandos drauge Ineta Jocyte, plaukdamos dviviete baidare, tapo 500 m rungties čempionėmis. Jos taip pat buvo pirmos ir 200 m varžybose, tačiau neatitikus valties svorio standartų buvo diskvalifikuotos.

Greta iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei Europos čempionate, kuris vyks liepos 2-4 dienomis Trasonoje (Ispanija).

Sportininkus varžyboms ruošė Klaipėdos baidarių irklavimo treneriai D. Čyžienė, R. Gadeikis ir D. Račkauskas.