Klaipėdos jauniai - treti

Klaipėdos "Viesulo" sporto centro sunkiaatlečių komanda Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos čempionate iškovojo visų spalvų medalius, o bendroje komandinėje įskaitoje tarp 15 Lietuvos komandų užėmė trečiąją vietą.

Geriausiai iš klaipėdiečių sekėsi Justui Komžai, kuris svorio iki 61 kg varžybose neturėjo lygių (dvikovės rezultatas - 159 kg).

Mūsų miesto atstovas Dovydas Daračius svorio per 102 kg varžybose pasipuošė sidabro medaliu (dvikovės rezultatas - 182 kg).

Bronziniu prizininku svorio iki 96 kg varžybose tapo Aleksandras Safaralijevas (dvikovės rezultatas - 140 kg).

Dar taškų Klaipėdos komandai pelnė ir arti medalių buvo Deividas Drąsutavičius (iki 67 kg, 5 vieta, dvikovėje surinko 155 kg), Gytis Šeputis (iki 81 kg, 6 vieta, 162 kg), Romenas Vasiljevas (per 102 kg, 5 vieta, 168 kg) ir Ovidijus Stankaitis (per 102 kg, 6 vieta, 164 kg).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą su 239 taškais iškovojo marijampoliečiai, antri - telšiškiai (214 tšk.), treti - klaipėdiečiai (207 tšk.), ketvirti - kretingiškiai (197 tšk.), penkti - panevėžiečiai (183 tšk.).

Absoliučioje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo panevėžietis Kornelijus Pamarnackas (281 tšk.), antras liko gargždiškis Vilius Norkus (257 tšk.), trečias - anykštietis Edvinas Baklanovas (256 tšk.), ketvirtas - Marijampolės sunkiaatletis Arnas Gasiūnas (250 tšk.), penktas - rokiškietis Aivaras Žukauskas (247 tšk.).

Klaipėdos komandą varžyboms ruošė "Viesulo" sporto centro trenerių brigada: Regimantas Norvilas, Algimantas Trajanauskas, Mantas Žvirblys, Vincas Šlevinskis.