Klaipėdos jaunučiai karatistai - geriausi šalyje

Lietuvos jaunučių karatė kiokušin varžybose Klaipėdos "Shodan" komanda, iškovojusi net 17 apdovanojimų: 6 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos, įsitaisė pirmoje pozicijoje komandinėje įskaitoje.

Varžybose dalyvavo 80 jaunųjų sportininkų iš įvairių šalies regionų.

Iš "Shodan" ekipos čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Martinas Kumpis (iki 50 kg), Gustas Petrošius (iki 60 kg), Greta Intaitė (iki 60 kg), Marija Sekunda (per 65 kg), Titas Špėgis (iki 75 kg) ir Tomas Konovalovas (per 75 kg).

Vicečempionų laurus pelnė Nedas Mockus (iki 50 kg), Donatas Zeigis (iki 55 kg), Kornelija Česnakaitė (iki 55 kg), Erika Petrikaitė (iki 60 kg) ir Ugnius Jundulas (iki 65 kg).

Bronzos medalius iškovojo Nikita Pimachinas (iki 50 kg), Edvinas Čiunka (iki 60 kg), Aušvydas Špokauskas (iki 65 kg), Titas Jankūnas (iki 70 kg), Paulius Petkus (iki 75 kg) ir Arnoldas Žvinklys (per 75 kg).