Klaipėdos lengvaatlečių pergalės

Kaune vykusiame Lietuvos studentų lengvosios atletikos žiemos čempionate Klaipėdos universiteto (KU) lengvaatlečių komanda iškovojo šešis medalius: Erika Krūminaitė pasipuošė sidabro medaliu 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje (200 metrų bėgimo varžybose užėmė 5 vietą), Greta Pilelytė šuolio į aukštį rungtyje taip pat iškovojo sidabro medalį, Banga Balnaitė 1500 metrų bėgimo varžybose liko antra, o Vilmantė Gruodytė toje pačioje rungtyje - trečia, Karolis Murašovas rutulio stūmimo rungtyje tenkinosi sidabro medaliu, Benediktas Mickus 400 metrų bėgimo rungtyje neturėjo lygių ir Klaipėdos universitetui iškovojo aukso medalį.

Klaipėdos universiteto komada bendroje įskaitoje užėmė 6 vietą, surinkusi 7108 taškus. Reikia pabrėžti tai, kad komandinėje įskaitoje sumuojami 25 sportininkų rezultatai, kai KU komanda delegavo tik 9 sportininkus.

Bendroje įskaitoje pirmąją vietą užėmė Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda (16914 tšk), antrąją vietą - Vilniaus universitetas (VU, 15282 tšk.), trečiąją - Kauno technologijos universitetas (KTU, 14329 tšk.).