Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimį įkaitino futbolas

Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimį įkaitino futbolas

Baigėsi šeštasis paplūdimio futbolo turnyras, kuriame buvo kovojama dėl "Švyturio" taurės. Šiemet dėl nugalėtojų vardų susikovė 14 komandų iš Klaipėdos, Vilniaus, Mažeikių, Telšių, Panevėžio ir Kupiškio.

Čempionų titulą apgynė "DFDS Seaways" komanda iš Klaipėdos, finalinėse varžybose rezultatu 3:0 įveikusi Mažeikių "Olimpą". Abi šios ekipos ir buvo įvardijamos turnyro favoritėmis.

Kur kas atkaklesnė kova užvirė rungtynėse dėl 3 vietos. Klaipėdos "Baltijos" ir Kupiškio "Narjantos" ekipų susitikimo pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, tad nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Joje sėkmė lydėjo klaipėdiečius, kurie laimėjo rezultatu 3:2.

Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Donatas Montvydas iš "Baltijos" ekipos, geriausiojo vartininko prizas atiteko "DFDS Seaways" atstovui Liudvikui Valiui, o jo komandos draugui Gerardui Žukauskui įteiktas geriausiojo žaidėjo apdovanojimas.

ISTORIJA. Jau šeštus metus į paplūdimio futbolo turnyrą kovoti dėl "Švyturio" taurės susirenka per tuziną komandų. Tai jau tapo gražia bendraminčių susibūrimo tradicija.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais, tačiau be dovanų neliko nė viena turnyre dalyvavusi komanda.

"Norime pagal išgales padėkoti kiekvienam dalyviui. Tai jie patys, o ne organizatoriai sukuria puikią atmosferą. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais plečiasi rėmėjų gretos, kurie mums padeda bei įrodo, kad puikiam turnyrui surengti nereikia tūkstantinių sumų, užtenka geranoriškumo, organizacinės pagalbos", - varžyboms pasibaigus sakė turnyro sumanytojas Nerijus Genupskis, kuris ir subūrė šiam tikslui Klaipėdos futbolo entuziastus, varžybas organizuojančius nuo 2011 metų.

Be to, futbolo aikštelės buvo kone vienintelis traukos objektas apniukusį šeštadienį Klaipėdos pajūryje: jis buvo apytuštis, tačiau ruožas Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimyje, kuriame vyko turnyras, išsiskyrė žmonių gausa.

"Dauguma futbolininkų į paplūdimį atvyksta su palyda - draugais bei šeimos nariais ir susidaro nemažas būrys žmonių. Tarp jų jau galima matyti ir veidų, kurie nepraleido nė vieno turnyro, tad per 6 metus susiformavo tam tikra draugiška bendruomenė, kurios nariai kartą per metus susitinka tik čia. Šventė šiai bendruomenei - vienas iš pagrindinių turnyro tikslų", - sako N. Genupskis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder