Klaipėdos senjorams - smagios boulingo varžybos

Klaipėdos senjorams - smagios boulingo varžybos

Klaipėdos "Apollo" boulinge vyko pirmasis senjorų boulingo turnyras, kuriame tarpusavyje rungėsi 52 dalyviai. Senjorams tai paliko neišdildomų įspūdžių. "Matyti tiek laimingų, šviesių veidų, judrių senjorų - malonus jausmas", - džiaugėsi varžybų organizatoriai.

2015 metai - Senjorų metai, tad prie to nusprendė prisidėti ir "Apollo" boulingo atstovai.

"Jau sausio mėnesį suplanuoto renginio senjorai nekantriai laukė. Laukiau ir aš. Džiugu, kad "Apollo" boulingo vadovai supranta, koks svarbus mums dėmesys, parodyta pagarba, ir sutiko organizuoti šį turnyrą", - džiaugėsi Pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė Kristina Buslajeva.

Po varžybų pakalbinti senjorai tiesiog tryško džiaugsmu ir teigė, kad panašūs renginiai jiems itin naudingi. Anot jų, tai tarsi geros nuotaikos, sveikatos ir laimės užtaisas.

"Malonu, kai verslininkai supranta pagyvenusių žmonių socializacijos reikšmę ir skatina tai, pateisina senjorų lūkesčius, padrąsina vyresnio amžiaus žmones atrasti, išbandyti naujas veiklas, nenusileisti vaikams, anūkams, o gal net jiems tapti pavyzdžiu", - teigė Vilija.

Pasak senjoro Juozo, boulingą jis žaidė pirmą kartą.

VARŽYBŲ AKIMIRKA. Garbaus amžiaus senjorės ir senjorai grakščiai ir techniškai rideno boulingo kamuolį.

"Iki tol boulingą buvau matęs tik per televiziją. Visai kitas jausmas pačiam dalyvauti, kai įsilieji į žaidimą, tampi azartišku", - aiškino jis.

Jūratė: "Ačiū Kristinai, ačiū visiems, kuriuos matau šiame turnyre ir galiu džiaugtis. Tiesiog sugrįžo jaunystė. Į turnyrą ruošiausi kaip į šventę. Tai ir yra šventė, į kurią ir aš įsiliejau."

Nijolė: "Puiki nuotaika, laukiu kiekvieną kartą asociacijos prezidentės žinutės, patinka šurmulys, daug kolektyvų, pasiilgstame vieni kitų, tai kartu ir susitinkame, stengiamės laimėti prizų."

Jonas: "Pirmiausia esu dėkingas asociacijai ir, žinoma, "Apollo" boulingui už organizaciją, šio turnyro labai laukėme. Esu baulingą žaidęs su vaikais, bet su bendraamžiais - ne. Kai mūsų tiek daug, nenusakomas malonumas, kitas jausmas, norisi laimėti, tai suteikia adrenalino dozę."

Anot turnyro organizatorės, "Apollo" boulingo vadovės Kristinos Riaukienės, senjorų turnyras - išskirtinis renginys.

"Senjorų turnyrą organizavome pirmą kartą ir likome maloniai nustebinti, sulaukę tokio didelio aktyvumo. Senjorai įnešė ir pasidalino su mumis nepakartojama aura, jų energija, azartas, pakili nuotaika užkrėtė ir "Apollo" boulingo kolektyvą. Tai pavyzdys ir jaunimui, kaip reikia mokėti džiaugtis gyvenimu, būti aktyviam, organizuotam, turėti norą veikti", - pasidžiaugė K. Riaukienė.

Senjorai buvo apdovanoti turnyro rėmėjų - dienraščio "Vakarų ekspresas" ir "Appollo" boulingo vertingais prizais: prenumeratomis ir dovanų kuponais.

SUSIDOMĖJIMAS. Senjorai susidomėję stebėjo bendraamžių pasirodymus ir skaičiavo vienas kito surinktus taškus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder