Klaipėdos karatistai - geriausi šalyje

Klaipėdos jaunieji karatistai dar kartą įrodė, kad jie yra vieni pajėgiausių Lietuvoje. Anykščiuose vykusiame Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2001-2003 metais, čempionate klaipėdiečiai iškovojo per 30 medalių.

Neoficialioje komandinėje įskaitoje (šį kartą buvo skaičiuojami tik asmeniniai rezultatai) penktus metus iš eilės pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos "Shodan" mokykla (klubo prezidentas Lukas Kubilius, 47,5 taško). Jos kovotojai iš viso pelnė net 25 medalius - 4 aukso, 7 sidabro ir 14 bronzos.

Antra liko Kauno "Osu" (21 tšk.), trečia - Kėdainių "Stoiko" kiokušin karatė mokykla (20 tšk.).

Klaipėdos "Okinavos" mokykla (prezidentė Diana Mačiūtė) delegavo šešis sportininkus ir visi jie grįžo su laurais (iškovojo po du visų spalvų medalius) bei bendroje įskaitoje liko ketvirta.

Klaipėdos "Tensho" klubas (prezidentas Darius Glodenis) iškovojo vieną sidabro medalį.

Čempionate dalyvavo 250 sportininkų iš 33 klubų.

Jau šį savaitgalį, kovo 23 dieną, Klaipėdoje LCC tarptautinio universiteto (Kretingos g. 36) sporto salėje vyks Lietuvos jaunučių (12-16 m.) čempionatas. Šios varžybos bus atranka į Europos jaunučių (U-16 m.) čempionatą.

TECHNIKA. Atkaklios kovos virė ne tik tarp berniukų , bet ir tarp dailiosios lyties atstovių.