"Lietuvos rytas" Europos taurės turnyrą pradėjo nesėkme

Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšinio klubas pirmosiose Europos taurės ("EuroCup") turnyro E grupės rungtynėse trečiadienį namuose 87:91 (14:20, 16:29, 25:16, 32:26) pralaimėjo Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipai.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio atsiliko 14:20, po antrojo - 30:49. Trečiajame kėlinyje Lietuvos sostinės komanda priartėjo iki 10 taškų (55:65), bet paskutiniame ketvirtyje svečiai vėl padidino pranašumą. Rungtynių pabaigoje "Lietuvos rytas" sumažino atsilikimą iki penkių taškų (79:84), o dar vėliau - ir iki trijų (85:88). Vis dėlto, "Besiktas" krepšininkai pataikė svarbius baudos metimus ir iškovojo pergalę.

"Lietuvos rytui" 16 taškų pelnė Gediminas Orelikas, 14 - Antanas Kavaliauskas (10 atk. kam.), 13 - Mindaugas Lukauskis, 10 - Nikolasas Laprovitola (Nicolas Laprovittola), po 8 - Adas Juškevičius ir Kšištofas Lavrinovičius, 7 - Deividas Gailius, 6 - Rokas Giedraitis, 3 - Artūras Gudaitis, 2 - Julius Jucikas.

Stambulo ekipoje Maciejus Lampė surinko 20 taškų, Kartalas Ozmizrakas - 15.

Vilniečiai pataikė 12 tritaškių iš 31 (38 proc.), tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 27-35.

Kitas rungtynes "Lietuvos rytas" žais spalio 20 dieną svečiuose su Solnoko "Olaj" (Vengrija) ekipa.