"Lietuvos rytas" iškovojo antrąją pergalę Europos taurės turnyre

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro antrojo turo rungtynėse F grupėje antradienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" savo aikštėje 83:55 (10:16, 24:12, 22:12, 27:15) nugalėjo Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) komandą, kurioje trenerio asistentu dirba Gintaras Krapikas, o sporto direktoriumi - Rolandas Jarutis.

Rungtynių pradžioje kova vyko taškas į tašką ir 7-ąją min. aikštės šeimininkai turėjo minimalų pranašumą 8:7, bet svečiams pavyko atitrūkti, ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo 16:10. Antrojo ketvirčio pradžioje "Azovmaš" pranašumas padidėjo iki devynių taškų 21:12, tačiau tada "Lietuvos rytas" laimėjo atkarpą net 18:0 ir, likus 2 min. 20 sek. iki ilgosios pertraukos, pats išsiveržė į priekį devyniais taškais 30:21. Pasibaigus pirmajai susitikimo pusei, vilniečiai pirmavo 34:28. Po ilgosios pertraukos "Lietuvos rytas" dominavo aikštėje - po trijų kėlinių šeimininkai turėjo 16 taškų persvarą (56:40), o paskutinę rungtynių minutę skirtumas perkopė 30 taškų ribą (83:50).

Antrąją pergalę iškovojusiam "Lietuvos rytui" Renaldas Seibutis pelnė 17 taškų, Mindaugas Katelynas - 15, Jonas Valančiūnas - 12. Predragas Samardžiskis atkovojo 11 kamuolių.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Mariupolio ekipoje 12 taškų pelnė Ricky Minard, 11 - Hasanas Rizvičius (13 atk. kam.), 10 - Daniel Ewing.

Vilniaus krepšininkai taikliau metė iš visų pozicijų ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 50-34.

Kitas šio turnyro rungtynes "Lietuvos rytas" žais lapkričio 29 dieną išvykoje su Le Mano "Sarthe Basket" (Prancūzija) komanda.