"Lietuvos rytas" iškovojo trečiąją pergalę Europos taurės turnyre

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro trečiojo turo rungtynėse F grupėje antradienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose 79:62 (12:20, 26:12, 24:7, 17:23) nugalėjo Le Mano "Sarthe Basket" (Prancūzija) krepšininkus.

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojusiai Vilniaus komandai 15 taškų pelnė Steponas Babrauskas, po 12 - Tyrese Rice ir Renaldas Seibutis. Lawrence Roberts atkovojo net 15 kamuolių.

Trečiąją nesėkmę patyrusiai Le Mano ekipai Alex Acker pelnė 17 taškų, Marcellus Sommerville ir buvęs "Lietuvos ryto" žaidėjas Joao Paolo Batista - po 11.

Po pirmojo kėlinio 20:12 pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau antrąjį ketvirtį "Lietuvos rytas" pradėjo spurtu 9:2 ir sumažino atsilikimą iki minimumo 21:22, o netrukus išlygino rezultatą 24:24. Likus 2 min. iki ilgosios pertraukos, vilniečiai turėjo minimalų deficitą 29:30, bet sėkmingai sužaista ketvirčio pabaiga leido svečiams įgyti šešių taškų pranašumą 38:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Lietuvos ryto" turima persvara padidėjo iki devynių taškų 44:35. Įpusėjus ketvirčiui, komandas skyrė septyni taškai (46:39), tačiau Lietuvos vicečempionai laimėjo atkarpą net 16:0 ir po 30 žaidimo minučių pirmavo 62:39. Paskutiniame kėlinyje svečiai kontroliavo žaidimą ir išsaugojo solidžią persvarą.

Kitas šio turnyro rungtynes "Lietuvos rytas" žais gruodžio 6 dieną namuose vėl su "Sarthe Basket" komanda.