„Mūsų varikliukas - žaidėjų atsidavimas ir noras“

„Mūsų varikliukas - žaidėjų atsidavimas ir noras“

Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ vyr. treneris Rytis Vaišvila po iškovotos antrosios pergalės NKL finale prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (89:78) gyrė savo žaidėjus už puikų kovingumą, atsidavimą ir vienybę.

„Buvome lyg vienas tvirtas kumštis. Atlikome puikų darbą gynyboje. Žaidėjų atsidavimas ir noras siekti aukščiausių tikslų. Štai tas ir yra mūsų komandos varikliukas. Tai ir lėmė mūsų pergalę. Žinoma, buvo duobelių, tačiau šiuolaikiniame krepšinyje jų išvengti yra labai sunku. Svarbiausia, kad iškovojome pergalę“, - džiaugėsi R. Vaišvila.

Netrukus jis pridūrė, kad finalo serijos rezultatas 2:0 – nieko nereiškia.

„Reikia ir toliau nenuleisti rankų. Negalime mąstyti, kad jau kažką nuveikėme. Žinoma, yra padaryti du žingsneliai į priekį, tačiau jokiu būdu negalime sustoti ar bent šiek tiek atsipalaiduoti. Sunkiausios finalo kovos dar laukia ateityje. Dabar svarbu pailsėti, atgauti jėgas ir bandyti dar vieną žingsnį žengti į priekį Marijampolėje“, - kalbėjo treneris.

R. Vaišvila pasidžiaugė, kad prie komandos, išsigydęs plaučių uždegimą, prisijungė kapitonas Viktoras Chodosovskis.  

„Viktoras yra labai svarbus žaidėjas, jis mūsų kapitonas, siela. Jis ir pats nuteikė vyrus, pats gerai sužaidė. Jis labai svarbus, bet mums kiekvienas žaidėjas svarbus. Su 8 žaidėjais su „Sūduva-Mantinga“ žaisti yra sunku“, - akcentavo R. Vaišvila.

Klaipėdiečiams vis dar negali padėti sergantis Erikas Kubilius ir traumuotas Benas Bagdonavičius.

„Gali būti, kad jie ketvirtadienį Marijampolėje negalės mums padėti. Eriko nesu matęs nuo pusfinalio rungtynių su „Vyčiu“. Jis serga, o Benui skauda nugarą“, - sakė Klaipėdos ekipos treneris.  

Marijampoliečių vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius tiki, kad jo komandai visgi pavyks pakreipti įvykius savo naudai.

„Trečiosios finalo serijos rungtynės bus gyvybės ir mirties klausimas. Mes laimėsime tas rungtynes ir Klaipėdoje atvykę išlyginsime serijos rezultatą. Klaipėdos ekipa šįkart metė beprotiškai sunkius metimus. Be galo sunku žaisti, kai varžovai meta tokiu procentu“, – tikino M. Kiltinavičius.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder