"Nafta-Uni-Akvaservis" parklupdė vicečempionus

Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaserviso" komanda šeštadienį Klaipėdoje rezultatu 75:69 (13:21, 16:12, 26:19, 20:17) parklupdė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionę "Trakų" komandą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai (7 pergalės, 5 pralaimėjimai) po savaitgalio rungtynių išsaugojo trečiąją turnyro lentelės vietą.

Šiomis rungtynėmis klaipėdiečiai nutraukė trijų iš eilės „Trakų“ ekipos pergalių seriją.

Klaipėdiečiai rungtynių pradžią pradėjo prasčiau - svečiams pavyko išsiveržti į priekį – 21:13, iki didžiosios pertraukos naftininkai priartėjo vos iki 4 taškų – 29:33,  o po trijų kėlinių "Naftos-Uni-Akvaserviso" komanda jau buvo priekyje – 55:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo klaipėdiečių spurtu 7:0, po kurio „Trakai“ atsiliko jau 10 taškų – 52:62. Ketvirčio viduryje „Nafta-Universitetas-Akvasersvis“ nutolo 69:56, bet du Tomo Lekūno ir Simono Lekio tritaškiai likus 4 min. atgaivino svečių viltį – 62:69.

Likus minutei Mindaugas Reminas dvitaškiu sušvelnino atsilikimą 66:72. Tačiau tragiškiems išsigelbėti pritrūko laiko. „Trakai“ turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 69:75.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Laurynas Lučinskas - 12, Dominykas Matutis ir Viktoras Chodosovskis - po 11, Julius Kazakauskas – 8 (12 atk. kam.), Dainius Vaitelis – 8 tšk.

„Trakai“: Mindaugas Reminas - 23, Lukas Brazdauskis - 14 (7 atk. kam.), Karolis Brusokas - 12 (10 atk. kam.), Tautvydas Pipiras - 8 (6 atk. kam.).

Penktadienį "Naftos-Uni-Akvaserviso" komanda Raseiniuose po permainingos kovos pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 72:74 nusileido vietos „Rasai“ ekipai.

Ateinantį savaitgalį klaipėdiečiai du kartus susitiks su Molėtų „Ežeryno-Kario“ ekipa. Penktadienį nuo 18 val. rungtynės vyks Molėtuose, šeštadienį – nuo 17 val. Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10).

„Rungtyniaujant namuose, papildomos jėgos ir motyvacijos suteikia sirgaliai. Mums labai reikalingas žiūrovų palaikymas. Kai rungtyniauji sausakimšoje žiūrovų arenoje ir jauti nuoširdų palaikymą - tuomet įgauni tarsi antrą kvėpavimą. Norisi gražiu žaidimu atsidėkoti saviems sirgaliams. Visus neabejingus krepšiniui klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame ateiti į mūsų rungtynes", - ragino "Naftos-Uni-Akvaserviso" komandos nariai.