"Nafta-Universitetas" liko be medalių

Praėjusio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos medalių laimėtojai Klaipėdos "Naftos-Universiteto" krepšininkai šiemet liko be medalių. Klaipėdiečiai Garliavoje vykusiose finalo ketverto varžybose pergalių neiškovojo ir čempionatą baigė ketvirti.

Dainiaus Miliūno auklėtiniai šeštadienį pusfinalio varžybose 73:89 nusileido Kauno "LKKA - Atletas"ekipai, o sekmadienį kovoje dėl bronzos medalių 79:87 pralaimėjo Kauno "Žalgiro-Sabonio krepšinio centro" atstovams.

Šeštadienio vakaras klaipėdiečiams buvo tarsi juoda diena - "LKKA-Atletas" nuo dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 20 taškų persvara.

Savo žaidimo neatradusiems klaipėdiečiams Edo Nickaus auklėtiniai toliau diktavo sąlygas ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 89:73.

Po šios nesekmės klaipėdiečiai visgi rado jėgų kovoje dėl bronzos medalių iš peties priešintis "Žalgiro-Sabonio krepšinio centro" auklėtiniams.

Nors klaipėdiečiai susitikimo pirmoje pusėjo atsiliko dviženkle taškų persvara, tačiau trečiajame kėlinyje pasivijo varžovus ir dvikovos intriga virė iki paskutinių sekundžių. Visgi, šįkart sėkmė labiau šypsojosi kauniečimas.

STATISTIKA

"LKKA-Atletas" - "Nafta-Universitetas" - 89:73 (26:13, 26:19, 21:23, 16:18).

Nesustabdomai Kauno "LKKA - Atleto" komandoje rungtyniavo Šarūnas Vingelis, pelnęs 29 taškus (10/16 dvitaškiai, 35 naud. bal.). 21 tašką pridėjo Vidmantas Sragauskis, 19 - Tauras Tamošiūnas.

Klaipėdos komandai Paulius Žurna surinko 14 taškų, Deividas Anužis - 13, Artūras Gudaitis - 12 taškų.

Kauniečiai kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo 26:44, tačiau tai "Naftos-Universiteto" ekipos neišgelbėjo.

"Žalgirio-Sabonio krepšinio centras" - "Nafta-Universitetas" -  87:79 (17:19, 29:16, 16:27, 25:17).

Kauniečius į pergalę vedė Marius Grigonis - 23  taškai (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Tomas Dimša - 14, Tauras Jogėla - 13, Žygimantas Skučas - 9.

"Nafta-Univeristetas": Modestas Kumpys - 19, Julius Kazakauskas - 12, Donatas Norkus - 11, Paulius Žurna ir Viktoras Chodosovskis - po 10.