NBA čempionai pralaimėjo pirmąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse pirmadienį reguliariojo sezono nugalėtoja "Miami Heat" komanda namuose 86:93 (15:21, 22:16, 25:21, 24:35) pralaimėjo "Chicago Bulls" (5) krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Likus žaisti 2 min. 20 sek., aikštės šeimininkai pirmavo 86:83, bet "Bulls" krepšininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir šventė pirmąją pergalę serijoje.

Čikagos komandai Neitas Robinsonas (Nate Robinson) pelnė 27 taškus, Džimis Batleris (Jimmy Butler, 14 atk. kam.) - 21, Žoakimas Noa (Joakim Noah, 11 atk. kam.) - 13, Tadžas Gibsonas (Taj Gibson) - 12, Markas Belinelis (Marco Belinelli) - 10.

Nugalėtojos titulą ginančiai "Heat" ekipai 24 taškus pelnė Lebronas Džeimsas (LeBron James), 14 taškų pridėjo Dveinas Veidas (Dwyane Wade).

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl Majamyje.

Vakarų konferencijos pusfinalyje "San Antonio Spurs" (2) komanda savo aikštėje po dviejų pratęsimų 129:127 (25:28, 24:25, 31:39, 26:14; 9:9, 14:12) įveikė "Golden State Warriors" (6) ekipą ir serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalingą tritaškį paskutinę antrojo pratęsimo sekundę pataikė Emanuelis Džinobilis (Emanuel Ginobili).

"Spurs" komandai Tonis Parkeris (Tony Parker) pelnė 28 taškus, Denis Grynas (Danny Green) - 22, Timas Dankanas (Tim Duncan, 11 atk. kam.) - 19, Kevajus Leonardas (Kawhi Leonard) - 18, E. Džinobilis (11 rez. perd.) - 16.

"Warriors" ekipoje Stivenas Karis (Stephen Curry, 11 rez. perd.) surinko net 44 taškus, Harisonas Barnsas (Harrison Barnes, 12 atk. kam.) ir Klėjus Tomsonas (Klay Thompson) - po 19, Džeretas Džekas (Jarrett Jack) - 15.

Antrosios rungtynės vyks trečiadienį vėl San Antonijuje.