"Neptūnas" - viena koja trečiajame LKF taurės etape

Pergalingai Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) DnB NORD didžiosios taurės antrąjį etapą pradėjo Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai. Klaipėdiečiai išvykoje 70:58 (18:16, 13:17, 18:15, 21:10) nugalėjo Kėdainių "Nevėžio" komandą.

Prieš ketvirtąjį kėlinį komandas teskyrė 1 taškas, tačiau paskutiniame ketvirtyje Roberto Kuncaičio auklėtiniai spurtavo ir laimėję paskutinių 10 minučių atkarpą 11 taškų skirtumu (21:10) iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse jau visu pajėgumu galėjo amerikietis Davidas McClure‘as. Beveik du mėnesius nežaidęs puolėjas iškart tapo vienu rezultatyviausiu „Neptūno“ žaidėjų.

Krepšininkas per 37 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 19, Davidas McClure‘as 14, Martynas Mažeika 13 (3/13 dvitaškių, 7 atk. kam.), Robertas Bitinas 9, Simas Galdikas 5, Luke‘as Bonneris 4 (8 atk. kam.), Tomas Vilkius 4, Valdas Vasylius 2.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 15 (8 atk. kam.), Blazas Cresnaras 13, Mantas Simonavičius 11 (7 atk. kam.), Ernestas Kalve 8.

Atsakomąsias rungtynes komandos Klaipėdoje žais sausio 4 dieną. Šios poros nugalėtojas LKF DnB NORD taurės turnyro III etape dėl kelialapio į finalo ketvertą kovos su Vilniaus „Sakalų“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtojais.