„Neptūno“ jaunimo pergalė

Klaipėdos "Neptūno" ekipos dubleriai "Natural Pharmaceuticals-RKL" čempionato pajėgiausių ekipų - A divizione savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 71:69 (23:13, 21:23, 13:21, 14:12) įveikė Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė" ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Klaipėdiečiai, treniruojami Alfredo Kaniavos, po pirmojo kėlinio pirmavo dviženkliu skirtumu – 23:13, o į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami 8 taškų pranašumą – 44:36. Visgi svečiai prieš ketvirtąjį kėlinį sugebėjo išlyginti rezultatą – 57:57 ir tada virė nuožmi kova.

Džiugu, kad savų sirgalių palaikomi „Neptūno-2“ žaidėjai parodė charakterį, kovėsi drąsiai ir iškovojo pergalę.

„Neptūno-2“ ekipą į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Ruslanas Čikunovas, 16 (10 atk. kam.) pridėjo Paulius Piktužis, 12 – Laimonas Remeikis, 11 – Motiejus Syminas, 9 – Ernestas Jonkus, 4 – Rokas Jokubaitis, 2 – Rokas Nikitinas.

Iš Kuršėnų ekipos išsiskyrė Mantvydas Žukauskas, pelnęs 24 taškus, Mantas Jankaitis surinko 13, Augustas Pampikas – 11, Gytis Neimantas – 10 tšk.

„Neptūno-2“ atstovai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 42:35.

Artimiausias rungtynes Natural Pharmaceuticals-RKL" čempionato pajėgiausių ekipų - A divizione „Neptūnas-2“ žais sekmadienį 15 val. Ukmergėje su vietos „Olimpu“.

Primename, kad šeštadienį pagrindinė „Neptūno“ komanda LKL čempionate „švyturio“ arenoje kausis su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Rungtynių pradžia – 17.30 val., tačiau visus krepšinio sirgalius raginame rinktis pusvalandžiu anksčiau.