Nidoje - karatė meistro pamokos

Nidoje - karatė meistro pamokos

Nuo trečiadienio Nidos gatvėse ir paplūdimyje galima pamatyti gausų būrį karatistų - šiame reto grožio Neringos kampelyje patirties semiasi beveik šimtas tradicinio karatė fudokan propaguojančių sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Baltarusijos, Serbijos, Rumunijos ir Airijos.

Karatistams savo patirtį iki sekmadienio perteiks, seminarus ir juodojo diržo egzaminus rengs karatė fudokan do 10 DAN meistras iš Serbijos profesorius Soke Ilija Jorga.

71-erių medicinos mokslų daktaras nuolat keliauja po pasaulį ir skleidžia savo žinias. Paskutinį kartą Lietuvoje jis buvo prieš 14 metų.

"Smagu vėl apsilankyti jūsų pajūryje. Mano pirmieji mokiniai Lietuvoje jau gerokai ūgtelėję ir įgiję įgūdžių - smagu juos vėl matyti. Tai neišdildomi įspūdžiai", - "Vakarų ekspresui" sakė karatė meistras.

Teigiama, kad šiandien yra per 2 milijonus šio profesoriaus pasekėjų.

"Esu brangiausiai apmokamas karatė mokytojas pasaulyje tarp baltaodžių. Nesigiriu, tiesiog esu teisingas žmogus. Visiems sakau, kad mano didžiausias turtas - mano mokiniai ir pasekėjai", - pabrėžė jis.

Neringos bendruomenei ir kurorto svečiams birželio 23 dieną (šeštadienį) Nidos prieplaukoje bus surengtas nemokamas parodomasis turnyras, kuriame kata ir kumitė kovas tarpusavyje demonstruos 8 geriausi meistrai.

Tokio lygio renginys - didžiausias tarp Baltijos ir Skandinavijos šalių.

Artimiausiomis dienomis "Vakarų ekspreso" sporto puslapiuose pateiksime išsamų interviu su profesoriumi S. I. Jorga.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder