Niko Rosbergas buvo nepralenkiamas "Formulės-1" lenktynėse Rusijoje

2016 metų Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato ketvirtąjį etapą - Rusijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, "Mercedes").

Tai buvo ketvirtoji iš eilės 30-mečio lenktynininko pergalė šiame sezone ir 18-oji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė nugalėtojo titulą ginantis N. Rosbergo komandos draugas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, +25,022 sek.), trečiąją - suomis Kimis Raikenenas (Kimi Raikkonen, "Ferrari", +31,998).

Ketvirtas finišavo suomis Valteris Botas (Valtteri Bottas, "Williams", +50,217), penktas - brazilas Felipė Masa (Felipe Massa, "Williams", +1.14.427), šeštas - ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso, "McLaren", +1 ratas).

Bendroje įskaitoje pirmauja N. Rosbergas (100 tšk.). Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (57 tšk.), trečiąją - K. Raikenenas (43 tšk.).

Penktasis čempionato etapas (iš 21) - Ispanijos "Grand Prix" lenktynės - vyks gegužės 15 dieną.