Pasaulio pirmenybėms besiruošiantis irkluotojas Mindaugas Griškonis nesunkiai tapo Lietuvos čempionu

Pasaulio pirmenybėms besiruošiantis irkluotojas Mindaugas Griškonis nesunkiai tapo Lietuvos čempionu

Trakuose vykstančio atvirojo Lietuvos irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių varžybose šeštadienį pergalę iškovojo favoritas Mindaugas Griškonis.

29-erių metų irkluotojas 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 55,92 sek.

Antrąją vietą užėmė Dovydas Nemeravičius (7 min. 19,17 sek.), trečiąją - Sigitas Klerauskas (7.25,54). Ketvirtas liko svečias iš Švedijos Andersas Bakeusas (Arders Backeus, 7.43,23). Teisę startuoti finale turėjo dar vienas pajėgus sportininkas iš Norvegijos, bet jis starte nepasirodė.

"Nemanau, kad pergalė buvo pasiekta viena koja. Džiaugiuosi, kad ant pjedestalo užkopė visi trys lietuviai. Tai parodo, kad mūsų sporto šaka pasaulio mastu yra aukštame lygyje. Turėjau paskutinę repeticiją prieš pasaulio čempionatą. Sportinė forma tikrai yra nebloga, tikiuosi ją išlaikyti dar dvi savaites iki planetos čempionato. Kylant formai organizmas nusilpsta ir lengviau puola visokios ligos ir atsiranda traumos, bet tikiuosi tą balansą išlaikyti iki pasaulio pirmenybių", - pasakojo M. Griškonis.

Pasaulio irklavimo čempionatas vyks Prancūzijoje rugpjūčio 30-rugsėjo 6 dienomis. Dauguma Lietuvos rinktinės narių į pasaulio čempionatą vyks savaite anksčiau, tuo tarpu M. Griškonis į Prancūziją vyks tik prieš pat pirmenybes.

"Iki pat pabaigos treniruosiuosi Trakuose, nors kita komandos dalis vyks anksčiau. Aš namuose jaučiuosi geriau. Čia yra namai, šeima. Varžybos yra pati geriausia treniruotė. Pasiruošimas startui, jaudulys yra daug geriau negu vien treniruotės. Pasaulio čempionate sieksiu iškovoti kelialapį į olimpines žaidynes. Tam reikia patekti į pirmąjį devintuką", - pridūrė irkluotojas.

Moterų porinių keturviečių valčių klasėje nugalėtojomis tapo Austėja Ordinaitė, Diana Liachovičiūtė, Evelina Butrimaitė ir Raminta Morkūnaitė (7.20,75), o vyrų pavienių dviviečių valčių grupėje triumfavo Edvardas Babarskas ir Tautvydas Vaitkūnas (7.32,33).

Atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate, kuris baigsis sekmadienį, dalyvauja sportininkai iš Izraelio, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder