Pirmoji NHL dalyvė - Vankuverio "Canucks" komanda

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse antradienį reguliariojo sezono nugalėtoja "Vancouver Canucks" komanda namuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:0, 0:1, 0:0; 0:0, 1:0) įveikė "San Jose Sharks" ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1.

Pergalingą įvartį antrajame pratęsime sužaidus 10 min. 18 sek., įmušė Kevinas Bieksa.

Per pagrindinį susitikimo laiką Vankuverio klubui įvarčius pelnė Aleksandras Barousas (Alexandre Burrows, 9 min.) ir Rajanas Kesleris (Ryan Kesler, 60).

"Sharks" gretose pasižymėjo Patrikas Marlo (Patrick Marleau, 30) ir Devinas Setogučis (Devin Setoguchi, 41).

"Canucks" ledo ritulininkai į Stenlio taurės finalą iškopė po 17 metų pertraukos.

"Canucks" komanda dėl NHL čempionės titulo kovos su Rytų konferencijos nugalėtoja - arba "Boston Bruins", arba "Tampa Bay Lightning" ekipa.