Prieš Kalėdas senjorams ir neįgaliesiems - dovanų lietus

Prieš Kalėdas senjorams ir neįgaliesiems - dovanų lietus

Net 14 metų neįgaliesiems ir senjorams savo sporto klube "Šansas" nemokamai leidžiantis treniruotis klaipėdietis Arūnas Jocys tradiciškai prieš didžiąsias žiemos šventes apdovanojo aktyviausius klaipėdiečius. Prie šios akcijos prisijungė ir socialiai atsakingas dienraštis "Vakarų ekspresas", įsteigęs vertingų prizų.

Šįkart nemokamoje smagioje Kalėdinėje šventėje, į kurią atvyko Kalėdų Senelis su Snieguole, dalyvavo apie 100 senjorų ir neįgaliųjų ne tik iš Klaipėdos, bet ir Klaipėdos rajono. Liejosi dainos, šokiai, o aktyviausiuosius pradžiugino prizų lietus.

Šventės metu buvo pasidžiaugta ir tuo, kad šiemet Klaipėdos miesto biudžetinėse sporto įstaigose suburtos neįgaliųjų sporto grupės ir viliamasi, kad jos tik plėsis. Už neįgaliųjų ir senjorų palaikymą šiltų žodžių sulaukė ne tik "Šanso" klubo vadovas A. Jocys, bet ir šventėje dalyvavusi Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėja Rasa Rumšienė bei Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ir vicemerė Violeta Riaukienė.

"Artėjančių gražiausių švenčių proga linkiu visiems džiaugtis gyvenimu patiems sau susikuriant šventes ir būnant fiziškai aktyviems. "Šanso" klubo vadovas Arūnas turi didelę širdį tiek metų organizuodamas prasmingas veiklas. Klaipėdos miesto savivaldybė ir ateinančiais metais skirs finansavimą prasmingai klubo veiklai ir teiks visokeriopą pagalbą", - susirinkusiems kalbėjo R. Rumšienė.

Senjorai ir neįgalieji tiesiog liejo džiaugsmo emocijas, iš jų spindinčių veidų ir trykštančio nuoširdumo buvo galima suprtasti, kad ši akcija, sportas, aktyvus laisvalaikis ir artimas bendravimas jiems labai svarbus.

"Tokios nemokamos treniruotės - puikiausia kalėdinė dovana. Mes ne tik sportuojame, bet ir pabendraujame, pasidalijame savo džiaugsmais, kartu linksmai leidžiame laisvalaikį", - "Vakarų ekspresui" lyg susitarę kartojo akcijos dalyviai.

Būrys senjorų ir neįgaliųjų sulaukė gausybės A. Jocio ir minėtų svečių prizų. Prie jų kraičio prisidėjo ir "Vakarų ekspresas", trims aktyviausiems senjorams padovanojęs dienraščio prenumeratą.

Renginio metu įspūdingą šou programą - ekspresyvų šokį - breiką - surengė ir daug ovacijų sulaukė šioje akcijoje jau ne pirmus metus dalyvaujantys neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" atstovai, taip pat senjorų humoro grupė "Bitė", Gargždų Viuliaus Gaigalaičio globos namų atstovai.

Tiek senjorai, tiek neįgalieji nuoširdžiai, kai kurie net su džiaugsmo ašaromis akyse, su Kalėdų Seneliu šoko, dainavo. Vėliau visi kartu sėdo prie vaišėmis nukrauto stalo.

"Mes išties turėtume daug ko pasimokyti iš neįgaliųjų ir senjorų, jų požiūrio į gyvenimą, užsispyrimo ir tvirto charakterio. Kai jiems skaudą koją, jie nesiguodžia, o eina ir sportuoja, kai skaudą širdį - vis tiek sportuoja. Dažnai mes, sveiki žmonės, skundžiamės ir verkšlename dėl smulkmenų, o aplink nematome gražių dalykų", - sakė A. Jocys.

Jis pasidžiaugė, kad prie šios akcijos jau daugybę metų prisideda "Vakarų eklspresas".

"Kai prieš daugiau nei dešimtmetį paskambinau į "Vakarų ekspresą" ir pasiūliau įsilieti į šią akciją, iškart gavau teigiamą atsakymą ir palaikymą. Labiau džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiuo bendradarbiavimu", - akcentavo A. Jocys.

Jis pabrėžė ir tai, kad neturi būti jokios prarajos tarp žmonių, nesvarbu, ar esi jaunas ir sveikas, ar senas, ar neįgalus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder