"Rangers" šventė pergale po trijų pratęsimų

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse trečiadienį pirmąją vietą konferencijoje reguliariajame sezone užėmusi "New York Rangers" komanda svečiuose po trijų pratęsimų 2:1 (0:0, 1:1, 0:0; 1:0) įveikė "Washington Capitals" ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

27-ąją min. Rajanas Kelehenas (Ryan Callahan) išvedė svečius į priekį, bet 32-ąją min. rezultatą išlygino Džonas Karlsonas (John Carlson). Pergalingą įvartį, trečiajame pratęsime sužaidus 14 min. 41 sek., įmušė "Rangers" puolėjas Marianas Gaborikas.

"Rangers" vartininkas Henrikas Lundkvistas (Henrik Lundqvist) atrėmė 45, o "Capitals" vartų sargas Breidenas Holtbis (Braden Holtby) - 47 metimus.

Mačas truko net 4,5 val.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl Vašingtone.

Vakarų konferencijos pusfinalyje "Nashville Predators" komanda namuose 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) nugalėjo "Phoenix Coyotes" ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 1-2.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Deividas Legvondas (David Legwand, 9) ir Maikas Fišeris (Mike Fisher, 10). "Predators" vartininkas Peka Rinė (Pekka Rinne) atrėmė visus 32 varžovų metimus.

Ketvirtosios rungtynės vyks penktadienį vėl Nešvilyje.