"Raptors" su Jonu Valančiūnu NBA čempionate patyrė antrąją nesėkmę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate ketvirtadienį "Toronto Raptors" klubas, kuriam atstovauja Jonas Valančiūnas, namuose 93:100 (24:25, 28:20, 14:35, 27:20) nusileido "Chicago Bulls" ekipai.

"Raptors" po dviejų kėlinių dar pirmavo 52:45, bet trečiąjį ketvirtį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Ketvirtajame kėlinuke "Raptors" sumažino varžovų persvarą, bet pergalės iškovoti nebesugebėjo.

J. Valančiūnas per 23 min. pelnė 8 taškus (dvitaškiai 4/8), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo ir tris sykius prasižengė.

"Raptors" (7/2) gretose 20 taškų surinko Kailas Lauris (Kyle Lowry), 16 - Džeimsas Džonsonas (James Johnson), 14 - Amiras Džonsonas (Amir Johnson), 12 - Terensas Rosas (Terrence Ross).

"Bulls" (7 pergalės/2 pralaimėjimai) ekipai 27 taškus pelnė Pau Gasolis (11 atk. kam.), 21 - Džimis Batleris (Jimmy Butler), 20 - Derikas Rouzas (Derrick Rose), 14 - Maikas Danlevis (Mike Dunleavy).

"Raptors" komanda Rytų konferencijoje smuktelėjo į antrąją vietą, o "Bulls" ekipa tapo lydere.