Rimantas Cibauskas: „Sporto misija - sužadinti žiūrovų emocijas”

Rimantas Cibauskas: „Sporto misija - sužadinti žiūrovų emocijas”

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas klaipėdietis Rimantas Cibauskas, pirmadienio vakarą uostamiestyje davęs startą 21-ajam LSKL sezonui, pasidžiaugė, kad jau pirmojo turo rungtynės įrodė, kad šis čempionatas turėtų būti įdomus, intriguojantis ir kupinas netikėtumų.

Priminsime, kad Klipėdos universiteto (KU) studentai namuose rezultatu 87:76 (25:11, 15:22, 25:24, 22:19) nukovė daugkartinius LSKL čempionus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkus. 

„Jei prieš kelerius metus buvo galima iš anksto nuspėti, kuri ekipa nugalės, tai paskutiniais metais dvikovos būna nenuspėjamos ir permainingos. Nuo to žiūrovams tik įdomiau. Juk sporto misija – sužadinti žiūrovų emocijas”, – sakė LSKL prezidentas.
Jo teigimu, LSKL misija yra plati, svarbu ne tik pergalės, bet ir jauno žmogaus tobulėjimas visomis prasmėmis.

„LSKL tikslai  sudaryti kuo geresnes sąlygas jauniems žmonėms mokytis ir sportuoti ir ir per krepšinį į universitetus pritraukti užsienyje gyvenančius jaunus žmones. Krepšinis universitetams – savotiška rinkodaros priemonė. Juk šioje srityje esame pavyzdys daugeliui pasaulio šalių“, – kalbėjo R. Cibauskas.

Reikia pripažinti, kad Lietuvoje puikiai veikia krepšinio piramidė, kurios tarpinėje grandinėje itin svarbią vietą užima Lietuvos studentų krepšinio lyga (LSKL).
„Juk mes glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis lygomis – į savo lygą įtraukėme ir moksleivius, ir į Lietuvą studijuoti atvykusius užsienio šalių atstovus. Juk LSKL rungtyniauja tiek Lietuvos krepšinio lygos (LKL), tiek Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), tiek Regionų krepšinio lygos (RKL), tiek Moksleivių krepšinio lygos (MKL) žaidėjai. Reikia pripažinti, kad LSKL sudarytomis sąlygomis skatina jaunus žmones rinktis mokslus ir žaisti krepšinį Lietuvoje. Juk Lietuvoje – aukštas krepšinio lygis, be to, LSKL kreipia didžiulį dėmesį ir į mokslus – gabiausieji studentai kasmet apdovanojami tūkstantinėmis stipendijomis, tuokiu būdu stabdydami talentingų žaidėjų emigraciją“, – teigė R. Cibauskas.

LSKL prezidentas komandų atstovams ir sirgaliams linkėjo, kad šis sezonas būtų vienas įsimintiniausių.

„Visiems studentams norėčiau palinkėti siekti kuo didesnių aukštumų moksluose ir sporte. Didžiuojuosi sportininkų valia, charakteriu ir užsispyrimu. Jų atsidavimas krepšinio aikštelėje ir mokslo plotmėje – tikrai pastebimas ir vertinamas. Sportininkai, kurie sugeba būti lyderiais ir krepšinio aikštėje, ir universitete – puikūs pavyzdžiai mums visiems. Mane žavi studentų jaunatviškas užsispyrimas, per kraštus plūstanti energija bei nuoširdūs tikslų siekimai”, – teigė LSKL prezidentas R. Cibauskas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder