Ruošiamasi sunkiosios atletikos čempionatui
Ruošiamasi sunkiosios atletikos čempionatui

Rudens pradžioje Klaipėdos laukia svarbus sporto renginys – Europos sunkiosios atletikos čempionatas jaunučių ir jaunių amžiaus kategorijose. Didelis organizacinis darbas, trukęs apie dvejus metus, jau už nugaros, tačiau lieka dar porą svarbių štrichų.

Likus mažiau, nei dešimčiai dienų iki varžybų pradžios, kurios vyks rugsėjo 2-9-omis dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, rugpjūčio 23-ąją dieną čempionato organizatoriai susirinko pas miesto merą Vytautą Grubliauską.

Susirinkime paaiškėjo, kad visos pagrindinės problemos yra išspręstos. Daugiausiai nerimo kėlė inventoriaus atvežimas, tačiau įvykiai klostėsi palankiai, ir dabar štangos jau paruoštos.

„Labiausiai bijojome, kad negausime inventoriaus, nes kilo problemų su finansavimu. Suprantama, kad be įrankių būtų neįmanoma vesti čempionato. Turėjome atsarginį planą, bet džiaugiuosi, kad neteko juo pasinaudoti. Į šitas varžybas atvažiuos visa sporto valdžia, todėl privalome pasirodyti gerai. Galbūt vėliau mums leis surengti ir suaugusiųjų Europos čempionatą“, – kalbėjo pagrindinis varžybų organizatorius ir Lietuvos rinktinės treneris Bronislavas Vyšniauskas.

Planuojama, kad čempionato metu Klaipėda turės priimti apie penkis šimtus žmonių. Prie lengvosios atletikos maniežo, kur vyks varžybos, automobilių vairuotojai galės atvažiuoti tik su specialiais leidimais. 

Daug pastangų į čempionato organizavimą įdėjęs Bronislavas Vyšniauskas tikisi medalių iš Lietuvos rinktinės:

„Surinkome pilnas berniukų komandas: abiejose amžiaus kategorijose (iki 15 ir iki 17 metų) dalyvaus aštuoni sportininkai. Mergaičių kiek mažiau – šešios jaunučių grupėje ir viena jaunė. Aišku, konkurencija yra labai didelė: daug stiprių sportininkų iš Rusijos, Ukrainos, Bulgarijos... Bet vis dėlto norėtumėme iškovoti medalius, ypač vaikinų iki 17 metų tarpe“, - kalbėjo žinomas treneris. 

Šį kartą daug paramos organizatoriai sulaukė ir iš savivaldybės: varžybų dalyviai nemokamai naudosis viešuoju transportu, galės nuvykti į Jūros muziejų arba persikelti keltu. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sakė, kad šis čempionatas – vienas svarbiausių rudens įvykių, kuris padės išgarsinti uostamiestį, todėl viskas turi būti padaryta kokybiškai.

Varžybų atidarymas vyks rugsėjo antrąją dieną 18 valandą. Visos rungtynės bus transliuojamos internetu. Savanoriai, norintys priimti dalyvavimą renginyje, kviečiami registruotis elektroniniu paštu – [email protected].

Sidebar placeholder