Šeimos sporto šventėje - už sveiką ir aktyvų gyvenimą

Šeimos sporto šventėje - už sveiką ir aktyvų gyvenimą

Šį šeštadienį, patį vidurdienį, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro bendruomenė rinkosi į šeimos sporto šventę „Olimpiečiai tarp mūsų“. Šventė organizuota siekiant stiprinti šeimos tarpusavio ryšius, skatinti bendruomeniškumą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Sprendžiant vis didėjančią vaikų saugumo keliuose problemą, į šventę buvo pakviesta Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos poskyrio viršininkė Violeta Lideikytė. Ji vaikams pakartojo saugaus elgesio gatvėse taisykles, priminė, kaip saugiai pasiekti namus vis tamsėjančiais rudens vakarais..,

Komandos, suburtos iš centro ugdytinių, jų tėvelių ir mokytojų, varžėsi tarpusavyje įvairiose rungtyse – kovojo pagalvių mūšyje, jodinėjo ant arkliukų, žaidė kvadratą su didžiuliu kamuoliu, dalyvavo baudų mėtymo konkurse. Laimėjusiai klubo „Saulutė“ komandai buvo įteikta pereinamoji nugalėtojų taurė, o visi šventės dalyviai buvo apdovanoti aukso medaliais, marškinėliais ir saldžiais suvenyrais.

Nuoširdžiai dėkojame komandoms, sirgaliams ir, žinoma, šventės draugams – AB „Klaipėdos nafta“, kurių sporto salėje varžėsi dalyviai.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder